Do Řecka na Rhodos v srpnu i září z Prahy
16.7.2020

Do Řecka na Rhodos v srpnu i září z Prahy

1 304

O této nabídce

Příchod irského nízkonákaldového dopravce – Ryanairu – na linku z Prahy na Rhodos stlačil ceny letenek do hladin, o nichž jsme si ještě loni mohli jenom zdát. Zpáteční letenky z Prahy na tento oblíbený řecký ostrov ležící nedaleko tureckých břehů pořídíte během srpna a září za naprosto parádní ceny, které začínají na 1 304 Kč. Termínových kombinací levnějších dvou tisícovek je dispozici skutečně dostatek, takže by si měl vybrat skutečně každý, kdo prahne po letní dovolené na řeckých ostrovech a zároveň preferuje odlet z Prahy. Vždyť domácí konkurence v podobě aerolinky Smartwings nabízí totožné letenky za ceny kolem 8 tisíc Kč…

Proč na Rhodos?

Relax, turistika, zábava či romantika a… historie! Všechno dostanete, navštívíte-li Rhodos! Čerpejte zasloužený odpočinek a noční příval divoké zábavy ve Faliraki na jedné z nekonečných zlatých pláží největšího z Dodekanéských ostrovů a neberte tu sílu na pokoření hory Ataviros, které vám nezabere víc než šest hodin. Je to moc? Pak se pusťte raději dolů do údolí Motýlů a vychutnejte si tu nejromantičtější pěti kilometrovou cestu posetou tisícem motýlích křídel. Nechte se na nich přenést do paláce Velmistrů, který je historickou dominantou hlavního města stejně jako Rytířská ulice, jedna z nejzachovalejších středověkých ulic v Evropě. Rhodos – ostrov, jenž vyplní všechny vaše sny!

PS: Nezapomeňte, že před cestou do Řecka musíte vyplnit registrační formulář, a to nejpozději 48 hodin před plánovaným odletem. Přehledný návod, jak na to, a více informací hledejte v našem článku.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes web aerolinky Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměry 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: srpen – říjen 2020
 • Termíny:
  • 12. – 19. 8. za 1 959 Kč
  • 14. – 21. 8. za 1 872 Kč
  • 2. – 9. 9. za 1 439 Kč
  • 9. – 18. 9. za 1 319 Kč
  • 18. – 23. 9. za 1 304 Kč
  • 25. – 30. 9. za 1 720 Kč
  • 2. – 9. 10. za 1 576 Kč

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou se na ostrově Rhodos můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna. Nám do oka padl například tento dvouhvězdový Hotel Sotirakis za 487 Kč/os./noc anebo tyto fantasticky hodnocené apartmány Sunny Sun za 358 Kč/os./noc.

Autopůjčovna

Staňte se flexibilními a prozkoumejte všechna zákoutí ostrova díky vlastnímu autu. Přehled těch nejlepších nabídek naleznete tradičně u nás v autopůjčovně.

Náhled letenky z Prahy na Rhodos za 1 304 Kč

Do Řecka na Rhodos v srpnu i září z Prahy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)