Thajsko: z Vídně do Bangkoku na mnoho termínů po celou hlavní sezonu
před třemi dny

Thajsko: z Vídně do Bangkoku na mnoho termínů po celou hlavní sezonu

12 992

O této nabídce

Levné letenky do jihovýchodní Asie od letecké společnosti Air China jsou v posledních měsících stálicí. Není proto od věci si tyto pěkné nabídky pravidelně připomínat. V minulém týdnu jsme tě upozorňovali na levné letenky z Mnichova do Vietnamu za 11 354 Kč nebo letenky na thajský ostrov Phuket za 12 997 Kč. Teď tu máme také hlavní výchozí bod většiny cest do regionu, Bangkok. Zpáteční letenky z Vídně (VIE) do Bangkoku (BKK) ulovíš na mnoho termínů po celou hlavní sezonu za 12 992 Kč. Jejich kompletní přehled najdeš tradičně v našich kalendářích níže. A nakombinovat si můžeš také open-jaw letenky s příletem do Bangkok a odletem z Phuketu.

Základní tarif zahrnuje také bezplatnou přepravu odbaveného zavazadla s hmotnostním limitem 23 kg. Cestou tě v obou směrech čeká jeden klidný přestup v Pekingu (PEK).

V případě přestupu delšího 4 hodin, máš v Pekingu nárok na bezplatný vstup do letištního salónku. Pokud je tvůj přestup delší než 8 hodin, získáš nárok na využití tranzitního hotelu (taktéž zdarma). Vždy lze čerpat pouze jednu z možností. O benefit zažádáš přímo na webových stránkách aerolinky po nákupu letenky. Vytvoříš si účet, přihlásíš se ke své rezervaci a v záložce „Booking Management“ zvolíš „Special Assistance“/“Special Service Reservation“).

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Thajska

Cestování do Thajska již není zatíženo žádnou byrokracií. Čeští cestovatelé mohou v zemi pobývat za účelem turistiky až 60 dnů.

Náhled letenky z Vídně do Bangkoku za 12 992 Kč

Thajsko: z Vídně do Bangkoku na mnoho termínů po celou hlavní sezonu


Kalendář dostupných termínů

Let tam (směr Thajsko)

Let zpátky

Vídeň - Bangkok - Suvarnabhumi - Vídeň
  • Dospělý
  • Mládežník (12 - 24 let)
  • Dítě (2 - 11 let)
  • Kojenec (do 2 let)

Bude se hodit

Letiště Peking Capital (PEK)

Air China

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)