Podzimní letenky do Vietnamu: z Mnichova do Hanoje
2.7.2024

Podzimní letenky do Vietnamu: z Mnichova do Hanoje

11 354

O této nabídce

Pěkné letenky do Vietnamu ulovíš u letecké společnosti Air China, která aktuálně nabízí zpáteční letenky z Mnichova (MUC) do Hanoje (HAN) za 11 354 Kč. Do hlavního města turisticky velmi oblíbené země v jihovýchodní Asii se můžeš vydat od druhé poloviny října do prosince letošního roku (viz náš přehledný kalendář). Základní tarif obsahuje bezplatnou přepravu odbaveného zavazadla. Cestou do cílové destinace i zpět domů tě vždy čeká jeden přestup v Pekingu (PEK).

Vydej se na zážitky do severního Vietnamu např. v termínu od 2. do 17. listopadu >> REZERVUJ ZDE nebo do jihovýchodní Asie odleť přes vánoční svátky v termínu od 14. do 29. prosince >> REZERVUJ ZDE

V případě přestupu delšího 4 hodin, máš v Pekingu nárok na bezplatný vstup do letištního salónku. Pokud je tvůj přestup delší než 8 hodin, získáš nárok na využití tranzitního hotelu (taktéž zdarma). Vždy lze čerpat pouze jednu z možností. O benefit zažádáš přímo na webových stránkách aerolinky po nákupu letenky. Vytvoříš si účet, přihlásíš se ke své rezervaci a v záložce „Booking Management“ zvolíš „Special Assistance“/“Special Service Reservation“).

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta na Vietnamu

Za účelem návštěvy Vietnamu si nezapomeň vyřídit turistické vízum. Zvládneš to online na této stránce a jednovstupové vízum tě vyjde na 25 USD (žádost bude vyřízena do 3 pracovních dnů).

Transfer přes Čínu

Cesta přes pevninskou Čínu dnes již neznamená prakticky žádnou byrokratickou komplikaci (ani ČLR již žádné „COVID podmínky“ nedrží). Turistická víza za účelem tranzitu nejsou potřeba (resp. tranzitní víza obdržíte zdarma po příletu). Více informací o cestování do ČLR naleznete v našem průvodci „Koronavirus v Číně“.

Náhled letenky z Mnichova do Hanoje za 11 354 Kč

Podzimní letenky do Vietnamu: z Mnichova do Hanoje


Kalendář dostupných termínů

Let tam (směr Vietnam)

Let zpátky

Mnichov - Hanoj - Noibai - Mnichov
  • Dospělý
  • Mládežník (12 - 24 let)
  • Dítě (2 - 11 let)
  • Kojenec (do 2 let)

Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Air China

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)