Thajský ostrov Phuket v hlavní sezoně – z Vídně
25.6.2024

Thajský ostrov Phuket v hlavní sezoně – z Vídně

12 997

O této nabídce

Cestovatelé, kteří si dokáží dovolenou naplánovat v dostatečném předstihu, mohou využít aktuální pěkné nabídky letenky do Thajska od čínské letecké společnosti Air China. Zpáteční letenky z Vídně (VIE) na ostrov Phuket (HKT) pořídíš za 12 997 Kč. Základní tarify u tohoto dopravce navíc vždy zahrnují také bezplatnou přepravu odbaveného zavazadla. A co termíny? Vybírat můžeš z nabídky v našem kalendáři po čas hlavní sezony, tedy od ledna do března příštího roku. Cestou tě v obou směrech čeká jeden klidný přestup v Pekingu (PEK).

V případě přestupu delšího 4 hodin, máš v Pekingu nárok na bezplatný vstup do letištního salónku. Pokud je tvůj přestup delší než 8 hodin, získáš nárok na využití tranzitního hotelu (taktéž zdarma). Vždy lze čerpat pouze jednu z možností. O benefit zažádáš přímo na webových stránkách aerolinky po nákupu letenky. Vytvoříš si účet, přihlásíš se ke své rezervaci a v záložce „Booking Management“ zvolíš „Special Assistance“/“Special Service Reservation“).

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Thajska

Cestování do Thajska již není zatíženo žádnou byrokracií. Čeští cestovatelé mohou v zemi pobývat za účelem turistiky až 60 dnů.

Náhled letenky z Vídně na Phuket za 12 997 Kč
Thajský ostrov Phuket v hlavní sezoně – z Vídně

Kalendář dostupných termínů

Let tam (směr Thajsko)

Let zpátky

Vídeň - Puket - Vídeň
  • Dospělý
  • Mládežník (12 - 24 let)
  • Dítě (2 - 11 let)
  • Kojenec (do 2 let)

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Air China

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)