Thajsko v hlavní sezoně: z Mnichova do Bangkoku s odbaveným zavazadlem
3.1.2024

Thajsko v hlavní sezoně: z Mnichova do Bangkoku s odbaveným zavazadlem

12 981

O této nabídce

Včera jsme vám přinesli tip na akční letenky z Mnichova na thajský ostrov Phuket za 13 723 Kč. Dnes v servírování tipů na levné letenky do Thajska budeme pokračovat. U stejné letecké společnosti, a to Air China, totiž pořídíte také pěkné letenky do hlavního města království, Bangkoku. Zpáteční letenky z Mnichova (MUC) do Bangkoku (BKK) vás vyjdou na 12 981 Kč. Základní tarif navíc již obsahuje odbavené zavazadlo, tudíž se při balení na dovolenou nemusíte vůbec uskromňovat.

Náš tip: Za stejnou cenu si můžete poskládat také open-jaw letenky po ose Mnichov  – Bangkok & Phuket – Mnichov či v obráceném pořadí s příletem na Phuket a odletem z Bangkoku. Termínově se opět inspirujte v našich kalendářích níže.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Thajska

Cestování do Thajska je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Thajsku“.

Transfer přes Čínu

Cesta přes pevninskou Čínu dnes již neznamená prakticky žádnou byrokratickou komplikaci (ani ČLR již žádné „COVID podmínky“ nedrží). Turistická víza za účelem tranzitu nejsou potřeba (resp. tranzitní víza v případě delšího stopoveru obdržíte zdarma po příletu). Více informací o cestování do ČLR naleznete v našem průvodci „Koronavirus v Číně“.

Náhled letenky z Mnichova do Bangkoku za 12 981 Kč

Thajsko v hlavní sezoně: z Mnichova do Bangkoku s odbaveným zavazadlem


Bude se hodit

Letiště Bangkok – Suvarnabhumi (BKK)

Letiště Mnichov (MUC)

Air China

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)