Thajsko na jarní měsíce: z Vídně do Bangkoku s odbaveným báglem
26.2.2024

Thajsko na jarní měsíce: z Vídně do Bangkoku s odbaveným báglem

11 989

O této nabídce

Thajsko je klasikou, která nikdy nezklame. Pokud jste tuto dobře dostupnou exotickou zemi ještě nenavštívili, nyní máte skvělou příležitost, a to díky aerolince Air China. Díky ní pořídíte letenky z Vídně do Bangkoku za 11 989 Kč na jarní termíny. V ceně letenky máte také skvělý benefit ve formě odbaveného zavazadla. Dopřejte si pohodu na thajských plážích například v termínu od 22. dubna do 19. května, další termíny za fajn cenu ulovíte od dubna do června. Po cestě vás čeká vždy jeden přestup v Pekingu, který můžete využít i k návštěvě města.

Jak jsme již zmínili, v ceně letenky máte odbavené zavazadlo do 23 kg. Na palubu Air China si vezmete velké kabinové zavazadlo o rozměrech do 55 × 40 × 20 cm. Občerstvení i nápoje jsou během letů zdarma.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Thajsko si zamiluje každý

Exotická destinace jihovýchodní Asie vábí svými krásami náročné turisty i skromné baťůžkáře. Buddhistické království s tisíci skvostných chrámů otevírá svou náruč poznání, vznešené sochy Buddhů hlídají své poddané. Thajci jsou nesmírně dobří lidé, vždy usměvaví a ochotní. Ochutnejte místní kuchyň, lahodnou a pikantní, a poddejte své tělo uvolňující thajské masáži. Romantické ostrůvky ve stínu kokosových palem štědře nabízí své bělostné pláže, barevný svět okolních hloubek obývají hvězdice, kouzelné sasanky a karety obrovské. Tak nakoukněte pod hladinu, poznejte nespoutanost divoké džungle, projeďte se tuk-tukem a nezapomeňte ani na šílený Bangkok!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Thajska a přestup v Číně

Thajsko má své brány otevření a při pobytu do 30 dní nepotřebujete vízum. Očkování a negativní test již taky nejsou třeba. Pokud v Číně chcete opustit letiště, dostanete tranzitní vízum zdarma. Více informací najdete na našich stránkách „Koronavirus v Thajsku“ a „Koronavirus v Číně“.

Náhled letenky z Vídně do Bangkoku za 11 989 Kč

Thajsko na jarní měsíce: z Vídně do Bangkoku s odbaveným báglem


Kalendář dostupných termínů


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/zaletsi.cz/zaletsi.cz/wp-content/themes/zaletsi/inc/calendar.php on line 155

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/zaletsi.cz/zaletsi.cz/wp-content/themes/zaletsi/inc/calendar.php on line 176
Vídeň - Bangkok - Suvarnabhumi - Vídeň
  • Dospělý
  • Mládežník (12 - 24 let)
  • Dítě (2 - 11 let)
  • Kojenec (do 2 let)

Bude se hodit

Letiště Bangkok – Suvarnabhumi (BKK)

Letiště Vídeň (VIE)

Air China

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)