Thajsko: do Bangkoku z Mnichova a návratem do Vídně
26.6.2023

Thajsko: do Bangkoku z Mnichova a návratem do Vídně

11 989

O této nabídce

Chcete strávit zimu v exotice? Proč ne! Neváhejte a vydejte se do Thajska na křídlech aerolinky Saudia. Ta nabízí zpáteční letenky do Bangkoku z Mnichova a návratem do Vídně za 11 989 Kč. Letenku za tuto cenu ulovíte v únoru a březnu příštího roku, například v termínu od 26. února do 6. března. Cílovým letištěm pro vás bude Bangkok Suvarnabhumi (BKK) a po cestě vás vždy čeká přestup na území Saúdské Arábie, po cestě tam v Rijádu (RUH) a po cestě zpět v Džiddě (JED).

V ceně letenky máte odbavené zavazadlo o maximální váze 23 kg. Dále si s sebou na palubu vezmete příruční zavazadlo s rozměry 56 × 45 × 25 cm a osobní věc (kabelku či malý batoh). Během letů na vás také čeká občerstvení a nápoje zdarma, avšak alkohol se na palubě Saudie nepodává.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks odbavených zavazadel (do 23 kg) + příruční zavazadlo + osobní věc
  • Dostupnost: únor & březen 2024
  • Termíny:

Podmínky pro cestování

Cesty do Thajska a přestup v Saúdské Arábii

Cesty do Thajska jsou již zcela bez omezení, nemusíte mít tedy očkovací certifikát ani negativní test. Aktuální opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Thajsku“.

Totéž platí při přestupu v Saúdské Arábii, nemusíte se prokazovat žádnými dokumenty (jako je očkování, test či vstupní formulář). Při letech se Saudií vám bude automaticky uděleno tranzitní vízum zdarma. Více informací naleznete v našich článcích „Koronavirus v Saúdské Arábii“ a „Vízum do Saúdské Arábie“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Do oblíbeného Thajska za dobrodružstvím

Exotická destinace jihovýchodní Asie vábí svými krásami náročné turisty i skromné baťůžkáře. Buddhistické království s tisíci skvostných chrámů otevírá svou náruč poznání, vznešené sochy Buddhů hlídají své poddané. Thajci jsou nesmírně dobří lidé, vždy usměvaví a ochotní. Ochutnejte místní kuchyň, lahodnou a pikantní, a poddejte své tělo uvolňující thajské masáži. Romantické ostrůvky ve stínu kokosových palem štědře nabízí své bělostné pláže, barevný svět okolních hloubek obývají hvězdice, kouzelné sasanky a karety obrovské. Tak nakoukněte pod hladinu, poznejte nespoutanost divoké džungle, projeďte se tuk-tukem a nezapomeňte ani na šílený Bangkok!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Mnichova do Bangkoku a návratem do Vídně za 11 989 Kč
Thajsko: do Bangkoku z Mnichova a návratem do Vídně

Bude se hodit

Letiště Bangkok – Suvarnabhumi (BKK)

Letiště Džidda (JED)

Letiště Rijád (RUH)

Letiště Vídeň (VIE)

Saudia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)