Svatý Vincenc a Grenadiny z Vídně ještě levněji
21.7.2022

Svatý Vincenc a Grenadiny z Vídně ještě levněji

10 121

O této nabídce

Ještě levnější letenky na Svatý Vincenc a Grenadiny, než jsme vám servírovali před 10 dny, si pro cestovatele připravila letecká společnost Air Canada. Zpáteční letenky z Vídně na toto krásné souostroví v Karibiku pořídíte za parádní cenu 10 121 Kč! To je v případě této méně profláklé karibské destinace skutečně lahůdka.

Základní tarif obsahuje přepravu příručního zavazadla, s nímž si ale v Karibiku bez problémů vystačíte. Routing potom zahrnuje delší přestup v kanadském Torontu v obou směrech. Ve všech případech se jedná o dlouhý stopover (cca 20 hodin), bez něhož je ovšem prakticky nereálné se na Svatý Vincenc a Grenadiny z Evropy dostat. Jednoduše ho ale využijete k prohlídce metropole a odpočinku na hotelu.

Podmínky pro cestování

Cesta na Svatý Vincenc

Před cestou na souostroví Svatého Vincence a Grenadiny je nutné disponovat  dokladem o očkování (viz Evropský COVID pas), který je zároveň jedinou podmínkou vstupu. Více informací naleznete v našem průvodci „Koronavirus na Svatém Vincenci a Grenadinách“.

Přestupy v Kanadě

Aktuálně byste kvůli routingu přes Toronto museli předkládat taktéž doklad o očkování a taktéž elektronickou registraci eTA. Do zimních měsíců ale zbývá ještě dost času a doufáme, že i pravidla pro cestování do Kanady budou uvolněna. Jejich aktuální podobu můžete pravidelně sledovat v naše průvodci „Koronavirus v Kanadě“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

  • Rezervujte: snadno přes náš vyhledávač nebo přímo stránky aerolinky Air Canada
  • Zavazadla: příruční zavazadlo á 8 kg (56 × 35 × 22 cm) + osobní věc
  • Dostupnost: listopad 2022 & leden – březen 2023
  • Termíny: dostupné >> v našem kalendáři

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Co dělat na Svatém Vincentu a Grenadinách?

Svatý Vincenc vám nabídne jak klid na nádherných písčitých plážích, tak i bujarý noční život v hlavním městě Kingstownu, který si v ničem nezadá s atmosférou svého skorojmenovce na Jamajce. Na své si ale přijdou i aktivnější cestovatelé, kteří podniknou zajímavé treky ve vnitrozemí (např. výstup na nejvyšší bod celého ostrova neboli stratovulkán La Soufriére). Nezapomeňte ale vyrazit také na sousední Grenadiny. Přímo se nabízí třeba blízká Bequioa, kde si dosyta užijete potápění nebo šnorchlování přímo z paluby jachty.

Hledáte-li inspiraci, přečtěte si Tondovy zápisky ze zastávky na ostrově Svatého Vincence v roce 2019. Najdete je v tomto karibském cestopisu.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně na Svatý Vincenc za 10 121 Kč

Svatý Vincenc a Grenadiny z Vídně ještě levněji


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Air Canada

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)