Karibik: Svatý Vincenc a Grenadiny v hlavní sezoně z Vídně
11.7.2022

Karibik: Svatý Vincenc a Grenadiny v hlavní sezoně z Vídně

11 674

O této nabídce

Vydejte se do dosud opomenutého karibského ráje na souostroví Svatý Vincenc a Grenadiny. V nabídce letecké společnosti Air Canada nyní pořídíte levné letenky na tamější letiště Argyle. Zpáteční letenky z Vídně na Svatý Vincenc ulovíte v rezervačním systému aerolinky za prima cenu 11 674 Kč! Základní tarif obsahuje přepravu příručního zavazadla, s nímž si ale v Karibiku bez problémů vystačíte. Routing potom zahrnuje delší přestup v kanadském Torontu v obou směrech. Ve všech případech se jedná o dlouhý stopover (cca 20 hodin), který snadno využijete k prohlídce metropole a odpočinku na hotelu.

Svatý Vincenc vám nabídne jak klid na nádherných písčitých plážích, tak i bujarý noční život v hlavním městě Kingstownu, který si v ničem nezadá s atmosférou svého skorojmenovce na Jamajce. Na své si ale přijdou i aktivnější cestovatelé, kteří podniknou zajímavé treky ve vnitrozemí (např. výstup na nejvyšší bod celého ostrova neboli stratovulkán La Soufriére). Nezapomeňte ale vyrazit také na sousední Grenadiny. Přímo se nabízí třeba blízká Bequioa, kde si dosyta užijete potápění nebo šnorchlování přímo z paluby jachty.

Hledáte-li inspiraci, přečtěte si Tondovy zápisky ze zastávky na ostrově Svatého Vincence v roce 2019. Najdete je v tomto karibském cestopisu.

Podmínky pro cestování

Cesta na Svatý Vincenc

Před cestou na souostroví Svatého Vincence a Grenadiny je nutné disponovat  dokladem o očkování (viz Evropský COVID pas), který je zároveň jedinou podmínkou vstupu. Více informací naleznete v našem průvodci „Koronavirus na Svatém Vincenci a Grenadinách“.

Přestupy v Kanadě

Aktuálně byste kvůli routingu přes Toronto museli předkládat taktéž doklad o očkování a taktéž elektronickou registraci eTA. Do zimních měsíců ale zbývá ještě dost času a doufáme, že i pravidla pro cestování do Kanady budou uvolněna. Jejich aktuální podobu můžete pravidelně sledovat v naše průvodci „Koronavirus v Kanadě“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně na Svatý Vincenc a Grenadiny za 11 674 Kč
Karibik: Svatý Vincenc a Grenadiny v hlavní sezoně z Vídně

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Air Canada

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)