Souboj o Kodaň aneb z Prahy do Dánska na víkend
12.10.2021

Souboj o Kodaň aneb z Prahy do Dánska na víkend

1 019

O této nabídce

Na velký podzimní souboj o Kodaň se mohou těšit všichni cestovatelé mířící do Dánska. Momentálně na trase operují Ryanair a Norwegian, ale s příchodem zimního letového řádu se k nim přidají i nováček v podobě aerolinky Eurowings a také navrátilec neboli České aerolinie. Tři zmiňované nízkonákladové aerolinky si navíc budou přímo konkurovat také na pátečních a nedělních rotacích.

Aktuálně nejlevnější letenky z Prahy do Kodaně, za 1 019 Kč, ulovíte v rezervačním systému Ryanairu. Letenky na víkendový výlet do Dánska od Eurowings jsou vždy jen o pár stokorun dražší, ale v neděli nabídnou až večerní návrat (na rozdíl od Ryanairu, který z Kodaně do Prahy letí již krátce po poledni). A pokud již nemáte dovolenou a potřebovali byste na výlet vyrazit až v pátek během večera, zvolte Norwegian. Zpáteční letenky v jeho podání vyjdou na necelé dva tisíce Kč.

Podmínky pro cestování

Z dánského pohledu se Česká republika aktuálně nachází v „zelené kategorii“ zemí, tudíž není třeba před cestou cokoliv dokládat. Kompletně očkovaní jedinci (resp. Ti, kteří nemoc v posledním půl roce prodělali) se po příletu prokáží EU COVID pasem, neočkovaní cestovatelé zdarma podstoupí AG test na místě. Přehledné informace o cestování do Dánska naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Kodani.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Dánsko se momentálně nachází v „oranžové kategorii“. 

Kodaň na víkend

Kodaň – město, které vás dostane už svým názvem! K – jako kolo, kterým tu dojedete kamkoli zcela bezpečně, protože cyklisté mají všude přednost. O – jako odpočinek v některém z parků, kterých je po celém městě nespočet. D – jako delikatesy, které nutně musíte ochutnat. Třeba smørrebrød – hranatý žitný chléb s máslem a oblohou, co zasytí na celý den. A – jako architektura, díky níž tu žije historie s modernou v naprosté harmonii a N – jako navždy – navždy vám zůstane Kodaň se svou Malou mořskou vílou, druhým nejdelším mostem a druhým nejstarším zábavním parkem na světě hluboko zaryta v srdci!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Naším tipem na bydlo v Kodani je tento populární hotel Cabinn za 1 007 Kč/os./noc. Zajímavou možností bude vzhledem ke snídani v ceně i tento dvouhvězdový Go Hotel City za 1 260 Kč/os./noc.

Náhled letenky z Prahy do Kodaně za 1 029 Kč
Souboj o Kodaň aneb z Prahy do Dánska na víkend

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)