Severní Vietnam s odbav. zavazadlem: do Hanoje z Mnichova/Frankfurtu
20.12.2023

Severní Vietnam s odbav. zavazadlem: do Hanoje z Mnichova/Frankfurtu

9 983

O této nabídce

Minulý týden jsme vám přinesli tip na akční letenky do jižního Vietnamu – Ho Či Minova města za 12 850 Kč (mimochodem tato akce stále frčí). Dnes pro vás máme ještě větší pecku! A to akční letenky od Air China do severního Vietnamu s ještě o kousek lepší cenovkou. Zpáteční letenky Mnichova (MUC) do Hanoje (HAN) za naprosto parádní cenu 9 983 Kč. Alternativně lze odlétat také z Frankfurtu (FRA), odkud letenky vyjdou na 10 538 Kč. Obě varianty navíc v základní ceně obsahují odbavené zavazadlo. Co se týče termínů, vybírat je můžete od ledna do března příštího roku. Přehledně shrnuté je tradičně naleznete v našem kalendáři.

Do Frankfurtu se nejlépe dostanete vlastním automobilem. Případně lze využít autobusového spojení od Flixbusu nebo vlakového spojení (přímo na letiště). V obou případech vyjde doprava jedním směrem na cca 1 100 Kč.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta na Vietnamu

Cestování do Vietnamu je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Nezapomeňte ale na turistické vízum. Detaily, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Vietnamu“.

Transfer přes Čínu

Cesta přes pevninskou Čínu dnes již neznamená prakticky žádnou byrokratickou komplikaci (ani ČLR již žádné „COVID podmínky“ nedrží). Turistická víza za účelem tranzitu nejsou potřeba (resp. tranzitní víza obdržíte zdarma po příletu). Více informací o cestování do ČLR naleznete v našem průvodci „Koronavirus v Číně“.

Náhled letenky z Frankfurtu do Hanoje za 9 983 Kč

Severní Vietnam s odbav. zavazadlem: do Hanoje z Mnichova/Frankfurtu


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Air China

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)