Severní Amerika z Vídně: Kanada i USA za super ceny
17.12.2021

Severní Amerika z Vídně: Kanada i USA za super ceny

od 7 977

O této nabídce

S parádní akcí vyrukovaly aerolinky z letecké aliance Oneworld – American Airlines, British Airways a Finnair. V jejich dnešní nabídce ulovíte zpáteční letenky z Vídně do mnoha destinací v Kanadě i USA za skvělé ceny. Zaletět si můžete do Kalifornie (Los Angeles a San Francisco), na východní pobřeží (New York nebo Miami) či do Chicaga nebo Las Vegas. Pokud vás to táhne do Kanady, tak máte na výběr z Toronta nebo Vancouveru. A právě do poslední zmiňované destinace uloví nejlevnější letenky, a to za 7 977 Kč.

Pro úplnost dodáváme, že tarif je validní do neděle 19. prosince nebo do vyprodání míst. Termíny jsou v případě všech zmiňovaných měst dostupné od ledna do března nadcházejícího roku.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do USA je nutné disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas) a zároveň negativním testem. Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum ve formě elektronické registrace ESTA.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Cesta do Kanady

Před cestou do Kanady je nutné disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas) a zároveň negativním testem. Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum ve formě elektronické registrace eTA.

Kompletní podmínky vstupu, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Kanadě“.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Kanada i Spojené státy americké, stejně jako většina mimoevropských zemí, spadají do „tmavě červené kategorie“.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Vancouveru za 7 977 Kč

Severní Amerika z Vídně: Kanada i USA za super ceny


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Finnair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)