Prodloužený víkend v Římě: letenky z Prahy
2.4.2024

Prodloužený víkend v Římě: letenky z Prahy

840

O této nabídce

Řím, ten je prostě „must see“ každého cestovatele. Ať už preferujete prozkoumávání antických památek nebo posezení u Aperolu, do hlavního města Itálie vás naláká nabídka levných letenek z Prahy. Nejen prodloužený víkend v Římě ulovíte za 840 Kč díky aerolince Wizz Air. Opět platí, že na nejnižší ceny dosáhnou členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud cestujete alespoň ve dvou, členství se vám vyplatí při první zpáteční letence. Termínů pořídíte dostatek od května až do července, tak vyrazte například od 13. do 16. června.

V ceně letenky máte jedno příruční zavazadlo o max. rozměrech do 40 × 30 × 20 cm, se kterým si v Římě bohatě vystačíte. Pokud potřebujete větší kabinové zavazadlo, přikoupíte si ho od 895 Kč v jednom směru v rámci Priority. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 900 Kč za směr.

 • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač nebo přes stránky Wizz Airu
 • Zavazadla: příruční zavazadlo o max. rozměrech do 40 × 30 × 20 cm
 • Dostupnost: květen – červenec 2024
 • Termíny:
  • 16. 5. –⁠⁠⁠⁠⁠ 21. 5. (čt –⁠⁠⁠⁠⁠ út) >> REZERVUJ ZDE
  • 30. 5. –⁠⁠⁠⁠⁠ 3. 6. (čt –⁠⁠⁠⁠⁠ po) >> REZERVUJ ZDE
  • 1. 6. –⁠⁠⁠⁠⁠ 4. 6. (so –⁠⁠⁠⁠⁠ út) >> REZERVUJ ZDE
  • 7. 6. –⁠⁠⁠⁠⁠ 10. 6. (pá –⁠⁠⁠⁠⁠ po) >> REZERVUJ ZDE
  • 8. 6. –⁠⁠⁠⁠⁠ 11. 6. (so –⁠⁠⁠⁠⁠ út) >> REZERVUJ ZDE
  • 13. 6. –⁠⁠⁠⁠⁠ 16. 6. (čt –⁠⁠⁠⁠⁠ ne) >> REZERVUJ ZDE
  • 21. 6. –⁠⁠⁠⁠⁠ 23. 6. (pá –⁠⁠⁠⁠⁠ ne) >> REZERVUJ ZDE
  • 27. 6. –⁠⁠⁠⁠⁠ 30. 6. (čt –⁠⁠⁠⁠⁠ ne) >> REZERVUJ ZDE
  • 8. 7. –⁠⁠⁠⁠⁠ 11. 7. (po –⁠⁠⁠⁠⁠ čt) >> REZERVUJ ZDE
  • 12. 7. –⁠⁠⁠⁠⁠ 17. 7. (pá –⁠⁠⁠⁠⁠ st) >> REZERVUJ ZDE

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Řím si zamilujete

Všechny cesty vedou do Říma a tak by tam alespoň jednou za život měla vést i ta vaše! Vůně jeho jídla se line do dálek a i víno tam z nějakého důvodu chutná lépe, než kdekoliv jinde. A pak ta omračující historie, neskutečné umělecké bohatství a otevřenost Italů, kouzlo malebných uliček a pohled na dechberoucí Koloseum. To všechno a ještě mnohem víc dělá Řím Římem. Navštivte Forum Romanum, někdejší centrum náboženství, obchodu i politiky a kochejte se skvostnou fontánou Di Trevi. Nezapomeňte ani na Vatikán a staňte v úžasu nad baziliku svatého Petra, odkud se hlásá “Habemus Papam” – “Máme papeže”.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Itálie má své brány otevřené, nepotřebujete očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Náhled letenky z Prahy do Říma za 840 Kč

Prodloužený víkend v Římě: letenky z Prahy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Řím Fiumicino (FCO)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)