Přímým letem do New Yorku z Berlína
21.12.2023

Přímým letem do New Yorku z Berlína

9 702

O této nabídce

Zažijte kouzelnou zimu v New Yorku na vlastní kůži. Do oblíbené metropole nyní ulovíte letenky za fajn cenu, a to na přímém letu z Berlína. Poletíte na křídlech americké aerolinky United Airlines a letenky ulovíte za 9 702 Kč. Termínů je dostupných dostatek během ledna a února – zaleťte si do New Yorku z Berlína například od 1. do 8. února. Cílovým přístavem pro vás bude letiště Newark (EWR).

V ceně letenky máte přepravu příručního zavazadla o rozměrech 56 × 35 × 22 cm a osobní věci, která se musí vejít pod sedadlo před vámi (klasicky laptop nebo malý batoh). Odbavené zavazadlo do 23 kg si přikoupíte za 65 € v jednom směru.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: příruční zavazadlo o rozměrech 56 × 35 × 22 cm + osobní věc
  • Dostupnost: leden – únor 2024
  • Termíny:

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Berlín.

New York si zamilujete

Splnit si svůj americký sen? Kde jinde než v New Yorku! Snad nejslavnějším městě na světě. Hlava se vám zatočí z džungle mrakodrapů drápajících se do mraků, srdce rozbuší s rozsvěcujícími se neony různých barev, a rázem jste připoutáni navždy. Projděte se po majestátním Brooklynském mostě, zajděte shopovat na pátou avenue, stůjte v úžasu před hrdou tváří Svobody. Pohlédněte na prosklené panorama ze světoznámé Empire State Building, nebo raději koukněte i na ní, a to z výšky 381 metrů úchvatné One World Observatory. Nasajte ten opravdový newyorský vibe při jízdě metrem, dostane vás rychle kamkoliv. Možnosti jsou nekonečné!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Nezapomeňte si před odletem vyřídit elektronickou registraci ESTA. Očkování ani negativní test již nejsou třeba. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Náhled letenky z Berlína do New Yorku za 9 702 Kč
Přímým letem do New Yorku z Berlína

Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště New York – Newark (EWR)

United Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)