Přímé lety z Prahy do New Yorku s United Airlines
17.12.2021

Přímé lety z Prahy do New Yorku s United Airlines

10 230

O této nabídce

S velmi lákavou nabídkou letenek z Prahy do New Yorku na přímých letech přichází letecká společnost United Airlines. Americká aerolinka se v příštím roce do České republiky vrátí po dvou letech a během letní sezony bude létat na newyorské letiště Newark. První let na obnovené lince je naplánován na 21. května. A právě v následujících týdnech (závěr května a první polovina června) máte možnost ulovit levné zpáteční letenky z Prahy do New Yorku za 10 230 Kč. To je dlouhodobě nejnižší cena, na niž dříve v akcích ceny přímých letů padaly.

A kdyby vás to do New Yorku táhlo už dříve, mrkněte na aktuální nabídku Austrian Airlines – zpáteční letenky z Prahy od ledna do června za 9 670 Kč.

Všechny důležité informace o cestování po Spojených státech amerických naleznete v našem PRŮVODCI PO USA.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do USA je nutné disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas) a zároveň negativním testem. Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum ve formě elektronické registrace ESTA.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Spojené státy americké, stejně jako většina mimoevropských zemí, spadají do „tmavě červené kategorie“.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna. V případě cesty do New Yorku v létě 2022 můžete s rezervací bydla ještě v klidu vyčkat…

Náhled letenky z Prahy do New Yorku za 10 230 Kč

Přímé lety z Prahy do New Yorku s United Airlines


Bude se hodit

Letiště New York – Newark (EWR)

Letiště Praha (PRG)

United Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)