Do New Yorku s Austrian Airlines – letenky z Prahy
14.12.2021

Do New Yorku s Austrian Airlines – letenky z Prahy

9 670

O této nabídce

S pěknou nabídkou letenek do New Yorku vyrukovala aerolinka Austrian Airlines. Zpáteční letenky z Prahy do „Big Apple“ ulovíte na stránkách dopravce za sympatickou cenu 9 670 Kč. Termínů je k dispozici spousta (inspiraci hledejte v našem kalendáři) prakticky po celé první pololetí nadcházejícího roku. Cestou za oceán i zpět vás čeká jeden pohodový přestup na letišti ve Vídni. Ještě doplníme, že základní tarif „Economy Light“ obsahuje pouze příruční zavazadlo. Odbavené lze přidat během rezervačního procesu za 1 524 Kč/ks/směr.

Všechny důležité informace o cestování po Spojených státech amerických naleznete v našem PRŮVODCI PO USA.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do USA je nutné disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas) a zároveň negativním testem. Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum ve formě elektronické registrace ESTA.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Spojené státy americké, stejně jako většina mimoevropských zemí, spadají do „tmavě červené kategorie“.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna. V případě cesty do New Yorku v létě 2022 můžete s rezervací bydla ještě v klidu vyčkat…

Náhled letenky z Prahy do New Yorku za 9 670 Kč

Do New Yorku s Austrian Airlines – letenky z Prahy


Bude se hodit

Letiště New York – John F. Kennedy (JFK)

Letiště New York – Newark (EWR)

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

Austrian Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)