Přímé lety z Prahy do New Yorku s Deltou
13.5.2024

Přímé lety z Prahy do New Yorku s Deltou

13 622

O této nabídce

Letos se na pražské letiště opět vrací americká aerolinka Delta, která cestujícím nabízí sezónní přímé lety z Prahy do ikonického New Yorku. A ty na této lince nyní ulovíš zpáteční letenky za 13 622 Kč, což je na přímý let z Prahy do Améru více než pěkná cenovka. Termíny jsou dostupné od konce srpna do začátku října, tak zažij nejpopulárnější město světa na vlastní kůži například v termínu od 28. srpna do 3. září. Cílovým přístavem pro tebe bude letiště J. F. Kennedyho (JFK). 

Pokud máš na NYC spadeno a nevadí ti přestupovat, mrkni se na náš nedávný tip, díky kterému pořídíš letenky za skvělých 10 967 Kč na spoustu termínů.

V ceně letenky máš příruční zavazadlo o rozměrech do 56 × 35 × 23 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před tebou. Pokud potřebuješ odbavené zavazadlo do 23 kg, kup si letenky v tarifu Main Cabin, kdy tě vyjdou na 16 682 Kč a bágl máš v ceně. A hladovět taky nebudeš, protože ti Delta během letu naservíruje teplé občerstvení i nápoje.

  • Rezervuj: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: příruční zavazadlo o rozměrech do 56 × 35 × 23 cm + osobní věc
  • Dostupnost: konec srpna – začátek října 2024
  • Termíny:

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

New York je vždycky správná volba

Splnit si svůj americký sen? Kde jinde než v New Yorku! Snad nejslavnějším městě na světě. Hlava se ti zatočí z džungle mrakodrapů drápajících se do mraků, srdce rozbuší s rozsvěcujícími se neony různých barev, a rázem jsi připoután navždy. Projdi se po majestátním Brooklynském mostě, zajdi shopovat na pátou avenue, stůj v úžasu před hrdou tváří Svobody. Pohlédni na prosklené panorama ze světoznámé Empire State Building, nebo raději koukni i na ní, a to z výšky 381 metrů úchvatné One World Observatory. Nasaj ten opravdový newyorský vibe při jízdě metrem, dostane tě rychle kamkoliv. Možnosti jsou nekonečné!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou si nezapomeň vyřídit elektronickou registraci ESTA, další speciální dokumenty nejsou třeba. Více se dočteš v našem průvodci.

Náhled letenky z Prahy do New Yorku za 13 622 Kč
Přímé lety z Prahy do New Yorku s Deltou

Kalendář dostupných termínů

Let tam (směr USA [New York])

Let zpátky

Praha - Letiště Václava Havla - New York - John F Kennedy - Praha - Letiště Václava Havla
  • Dospělý
  • Mládežník (12 - 24 let)
  • Dítě (2 - 11 let)
  • Kojenec (do 2 let)

Bude se hodit

Letiště New York – John F. Kennedy (JFK)

Letiště Praha (PRG)

Delta Air Lines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)