Podzimní letenky z Vídně do Thajska: Bangkok, Phuket a Chiang Mai
15.5.2024

Podzimní letenky z Vídně do Thajska: Bangkok, Phuket a Chiang Mai

12 987

O této nabídce

Pokud máš v hledáčku atraktivní letenky do jihovýchodní Asie během letošního podzimu, nenech si ujít náš dnešní tip. Přinášíme ti totiž souhrn akčních letenek z Vídně do oblíbeného Thajska od aerolinky Air China, která nás v poslední době těší skvělými cenami. Za 12 987 Kč si zaletíš do hlavního města Bangkoku, na ostrov Phuket či do severně ležícího města Chiang Mai. A nebo poznej více destinací najednou díky open-jaw letenkám – všechny kalendáře jsme pro tebe připravili do rámečku níže. Termíny jsou dostupné od října do prosince letošního roku, kdy v Thajsku začíná hlavní sezóna. Tak na nic nečekej a dopřej si dovolenou v ráji například v termínu od 5. do 18. prosince. Po cestě tě vždy čeká jeden přestup v čínském Pekingu.

Klasicky máš v ceně letenky u čínské aerolinky přepravu odbaveného zavazadla do 23 kg. Na palubu si vezmeš kabinové zavazadlo o rozměrech do 55 × 40 × 20 cm. Během letů se můžeš těšit na teplé občerstvení a nápoje zdarma.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Thajsko potěší každého

Exotická destinace jihovýchodní Asie vábí svými krásami náročné turisty i skromné baťůžkáře. Buddhistické království s tisíci skvostných chrámů otevírá svou náruč poznání, vznešené sochy Buddhů hlídají své poddané. Thajci jsou nesmírně dobří lidé, vždy usměvaví a ochotní. Ochutnej místní kuchyň, lahodnou a pikantní, a poddej své tělo uvolňující thajské masáži. Romantické ostrůvky ve stínu kokosových palem štědře nabízí své bělostné pláže, barevný svět okolních hloubek obývají hvězdice, kouzelné sasanky a karety obrovské. Tak nakoukni pod hladinu, poznej nespoutanost divoké džungle, projeď se tuk-tukem a nezapomeň ani na šílený Bangkok!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Thajska a přestup v Číně

Při pobytu v Thajsku do 30 dní nepotřebuješ žádné vízum a stačit ti bude platný pas. Více informací se dočteš na naší stránce.

Pokud se budeš při přestupu v Číně chtít podívat do Pekingu, dostaneš po příletu tranzitní vízum zdarma. Další informace najdeš v našem průvodci.

Náhled letenky z Vídně do Bangkoku za 12 987 Kč
Podzimní letenky z Vídně do Thajska: Bangkok, Phuket a Chiang Mai

Kalendář dostupných termínů

Let tam (směr Thajsko)

Let zpátky

Vídeň - Bangkok - Suvarnabhumi - Vídeň
  • Dospělý
  • Mládežník (12 - 24 let)
  • Dítě (2 - 11 let)
  • Kojenec (do 2 let)

Bude se hodit

Letiště Bangkok – Suvarnabhumi (BKK)

Letiště Vídeň (VIE)

Air China

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)