Podzimní Island za pár stovek
14.7.2021

Podzimní Island za pár stovek

769

O této nabídce

Táhne tě to za dobrodružstvím? Low-cost aerolinka Wizz Air má teď v akci letenky z Vídně na Island za pouhých 769 Kč! V nabídce je mnoho podzimních termínů od září do listopadu – to je na Islandu vedlejší turistická sezóna, která sice přináší chladnější počasí a častější deště i sněžení, ale také levnější ubytování a méně turistů, takže tu úžasnou islandskou přírodu budete mít jenom sami pro sebe. V tomto období je také vysoká šance na spatření polární záře… a to je teprve zážitek!

Pokud preferujete cestu na Island v hlavní sezóně, mrkněte na akční letenky na Island z Prahy za 6 000 Kč.

Drsná islandská příroda

Po tomhle výletě nejspíš skončíte s nachlazením a pořádnými puchýři na nohou, a stejně nebudete litovat. Ty živelné islandské sopky, majestátní vodopády a dechberoucí měsíční krajina prostě navždy zůstanou ve vašich srdcích. Půjčte si v Reykjavíku auto a objeďte ostrov celý dokola, zdolejte třeba ledovec Skaftafellsjökull nebo se vydejte za dobrodružstvím do Duhových hor. A až přijde čas na zaslouženou termální lázeň, smočte svá znavená těla v oblíbené Modré laguně anebo dejte přednost jednomu z utajených horkých jezírek rozesetých po nespoutané islandské krajině.

Podmínky tarifu

Na nejnižší ceny dosáhnete s členstvím ve Wizz Air Discount Clubu. Zakoupení členství se vyplatí pro všechny, kdo cestují alespoň ve dvou, nebo si u Wizz Airu zakoupí více než jednu letenku ročně. V ceně letenky je pouze malé příruční zavazadlo o rozměrech nejvýše 40 × 30 × 20 cm a hmotnosti až 10 kg. Přepravu většího příručního zavazadla o rozměrech až 55 x 40 x 23 cm získáte zakoupením Wizz Priority za 458 Kč za směr, případně si můžete připlatit za odbavené zavazadlo, ceny začínají od 661 Kč za směr, dle hmotnosti zavazadla.

Levné letenky na Island

 • Rezervujte: přes web aerolinky
 • Zavazadla: příruční zavazadlo o rozměrech nejvýše 40 × 30 × 20 cm
 • Dostupnost: září – listopad 2021
 • Termíny:
  • 28. 9. – 5. 10. 2021
  • 9. 10. – 16. 10. 2021
  • 12. 10. – 16. 10. 2021
  • 16. 10. – 21. 10. 2021
  • 28. 10. – 6. 11. 2021

a mnoho dalších…

Pouze za 769 Kč pro členy WDC / 1 282 Kč bez členství

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Opatření v souvislosti s epidemií COVID-19

Cestu na Island doporučujeme plně očkovaným osobám s dokončeným očkováním alespoň před 14 dny nebo osobám, které již prodělaly onemocnění COVID-19. Tyto osoby se musí při vstupu do země prokázat jen platným potvrzením a vyplněným vstupním formulářem. Ostatní osoby se musí navíc prokázat negativním PCR testem na COVID-19 ne starším 72 hodin před odletem, dále podstoupit PCR test při příletu na Island a také pětidenní karanténu zakončenou dalším PCR testem. Více informací najdete na tomto islandském webu.

Pro návrat zpět do ČR je nutné vyplnit příjezdový formulář. Osoby, které prodělaly onemocnění COVID-19 v uplynulých 180 dnech a plně očkované osoby s očkováním ukončeným alespoň před 14 dny nemusí splňovat žádné další podmínky. Po ostatních se požaduje podstoupení PCR nebo antigenního testu, a to nejdříve 72 hodin před odletem a nejpozději 5 dní po návratu v případě PCR testu a nejdříve 48 hodin před odletem a nejpozději shodně 5 dní po návratu v případě antigenního testu. Více informací o návratu do ČR na Island a dalších zemí si můžete přečíst v našem článku.

Ubytování

Nejlevnější ubytování na Islandu hledejte na platformách Booking, Hotels a AirBnB. Rezervací ubytování přes tyto odkazy podpoříte náš web a hledání těch nejlevnějších letenek pro vás – vaše cena ale zůstane stejná. Pro extra low-cost cestovatele doporučujeme ubytování ve stanech.

Autopůjčovna

Cestování po Islandu autem je naprosto nejlepším způsobem, jak poznávat krásy této země ohně a ledu. Mrkněte na ty nejlevnější autopůjčovny na Islandu v našem srovnávači autopůjčoven. Pro cesty do odlehlejších oblastí Islandu doporučujeme auto 4×4.

Náhled letenky na Island za 29,98 / 769 Kč

Podzimní Island za pár stovek

 


Bude se hodit

Letiště Keflavík (KEF)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)