Nádherný Island během léta
8.7.2021

Nádherný Island během léta

6 508

O této nabídce

Nemáte ještě naplánováno, kam v létě vyrazit? Zkuste nádherný Island, kde i letošní léto nebude narváno. Zpáteční letenku z Prahy do Reykjavíku pořídíte za 6508 Kč, např. s odletem 14. července s návratem 2. srpna. Rezervuj tento příklad >>

Nejvíce termínů je za nejlevnější cenu během září, o jednotky stokorun dráž je pak více termínů i v srpnu.

Jaké jsou aktuální podmínky vstupu na Island?

Velmi zjednodušeně – pro vstup na Island potřebujete vyplnit příjezdový formulář a musíte být plně očkovaní nebo mít potvrzení o prodělaném covidu ne starší 14 dní. Cestou zpět do ČR potom nezapomeňte na český příjezdový formulář.

A proč jet na Island?

Přírodní krásy na Islandu nabízí mix toho nejkrásnějšího z Norska, Skotska, Irska a Nového Zélandu. Aktivní sopky, horké geotermální prameny a gejzíry, majestátní ledovce, vysoké hory, zelené louky a masivní vodopády – to vše pohromadě na jednom ostrově. Velkou výhodou je také samozřejmě 24hodinové sluneční světlo, díky kterému nejste omezeni v poznávání místní krajiny (maximálně vlastní únavou).

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: klasické kabinové do 8 kg, 23 kg k odbavení za příplatek 1287 Kč
  • Dostupnost: červenec – září 2021
  • Termíny: V našem kalendáři – 6 508 Kč
  • Alternativně o 500 Kč dráž je dostupných více termínů v tomto kalendáři (7 048 Kč)

Ubytování

Pokud by na vás stan byl moc punk, mrkněte se na klasickou nabídku na Bookingu. Velice dobře vychází nejrůznější chaty pro ca 4 osoby. V odlehlejších lokalitách pak dejte šanci AirBnB – to je na Islandu už také velmi rozšířeno. Přímo v centru Reykjavíku se můžete ubytovat v tomto pěkném domě za 987 Kč/os/noc.

Půjčení káry

Bez vlastního auta se na Islandu téměř neobejdete. Pokud se chcete mít volnost a vidět toho během vaší cesty co nejvíce, určitě se podívejte do naší autopůjčovny a vyberte si z nabídky většiny velkých sítí autopůčoven. Dobré ceny mají také lokální autopůjčovny jako je Geisir či Sadcars, jen bacha, je to trochu styl rent a wrack.

Náhled letenky za 6508 Kč z Prahy do Reykjavíku

Nádherný Island během léta


Bude se hodit

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)