Oblíbený Londýn z Prahy po celé jaro
22.3.2024

Oblíbený Londýn z Prahy po celé jaro

od 580

O této nabídce

Maďarská nízkonákladovka Wizz Air nás nepřestává zásobit levnými letenkami do evropských metropolí. Jednou z nich je také britský Londýn, kam ulovíte levné letenky z Prahy. Na letiště Gatwick (LGW) si zaletíte od skvělých 580 Kč. Klasicky platí, že na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud cestujete alespoň ve dvou, členství se vám vyplatí při první zpáteční letence. Za super nízké ceny pořídíte letenky od dubna do června, i na prodloužené víkendy. Co třeba navštívit Londýn od 18. do 21. května?

Zdarma si s sebou vezmete jedno příruční zavazadlo, které se musí rozměrově vejít do 40 × 30 × 20 cm. Pokud si potrpíte na cestování s větším kabinovým zavazadlem, přikoupíte si ho v rámci služby Priority od 740 Kč za směr. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 505 Kč v jednom směru.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Jarní víkendový úprk do Londýna

Londýn je jako město z pohádek, ve kterém si opravdu každý najde to své. Jděte po stopách královské rodiny a navštivte Buckinghamský palác a velkolepý Tower. Přejděte nad Temží přes zvedací most Tower Bridge a vyfoťte se u Westminsterského paláce a jeho slavného Big Benu. Pokud jste milovníci umění, určitě nesmíte vynechat Národní galerii ani moderní Tate. Máte radši vědu a historii? Omrkněte vzácné exponáty Britského muzea, vstupné je free. Večerní zábavu nechte na Shakespearovi v divadle Globe, zajděte na pintu pořádného anglického “ejlu” nebo se ponořte do víru londýnského nočního života.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Velké Británie

Před cestou si nezapomeňte sbalit platný pas, očkování i negativní test můžete s klidem nechat doma. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus ve Velké Británii“.

Náhled letenky z Prahy do Londýna za 580 Kč
Oblíbený Londýn z Prahy po celé jaro

Bude se hodit

Letiště Londýn Gatwick (LGW)

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)