Novinka: přímé lety z polské Varšavy do Etiopie téměř po celý rok
4.7.2024

Novinka: přímé lety z polské Varšavy do Etiopie téměř po celý rok

8 777

O této nabídce

Největší africká letecká společnost, Ethiopian Airlines, v minulých dnech zahájila provoz nové linky z polské Varšavy (WAW) do Addis Abeby (ADD). Na přímé lince nyní nabízí skutečně parádní ceny, neboť zpáteční letenku z Varšavy do Etiopie ulovíš za 8 777 Kč – a to včetně odbaveného zavazadla, které je zahrnuto v ceně všech letenek. Jedná se sice o přímé spojení, ale cestovatele cestou do Afriky čeká ještě technické mezipřistání v řeckých Athénách (ATH). Tedy alespoň v termínech během platnosti letního letového řádu. Od konce října dojde k přesměrování tohoto technického stopu do Vídně (VIE), a také k nasazení většího i komfortnějšího Airbusu A350 na linku. O těchto změnách jsme již podrobněji psali v našem magazínu Záletník 144. A kdy do Etiopie můžeš letět? K dispozici máš pestrou paletu termínů téměř po celý rok. Najdeš je přehledně vypsané v našich kalendářích níže.

Náš tip: Vydej se objevovat krásy Etiopie v atraktivním termínu přes vánoční svátky – od 15. prosince do 2. ledna >> REZERVUJ ZDE A poletíš-li nalehko (tj. pouze s příručním zavazadlem), můžeš tuto cestu ukončit již ve Vídni.

Veškeré informace o letišti v Addis Abebě (ADD), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, nalezneš v našem průvodci.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Etiopie

Cestování do Etiopie je tak již jako dřív – žádné testy, certifikáty ani formuláře. Jedinou podmínkou vstupu do země zůstává turistické vízum. Kompletní informace a přehled aktuálních opatření nalezneš na naší stránce „Cestování do Etiopie“.

Náhled letenky z Varšavy do Etiopie za 8 777 Kč

Novinka: přímé lety z polské Varšavy do Etiopie téměř po celý rok


Kalendář dostupných termínů

Let tam (směr Etiopie)

Let zpátky

Varšava - Addis Ababa - Bole - Varšava
  • Dospělý
  • Mládežník (12 - 24 let)
  • Dítě (2 - 11 let)
  • Kojenec (do 2 let)

Bude se hodit

Letiště Addis Abeba (ADD)

Letiště Varšava Chopin (WAW)

Ethiopian Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)