Normandie: podzimní letenky z Prahy na ostrov Jersey
7.6.2023

Normandie: podzimní letenky z Prahy na ostrov Jersey

3 176

O této nabídce

Další netradiční destinací, kterou můžete během letošního podzimu díky našim tipům poznat, je ostrov Jersey. A že nevíte, kde přesně ostrov Jersey leží? Jedná se největší z tzv. „Normanských ostrovů“ nacházejících se mezi Francií a Velkou Británií. Konkrétně ostrov Jersey je vzdálen pouhých 22 kilometrů od francouzských břehů a Normandie. Zpáteční letenky z Prahy na Jersey ulovíte v rezervačním systému aerolinky Lufthansa za skvělou cenu 3 176 Kč! To je výrazně nejnižší cena, za niž jsou letenky na Normanské ostrovy v dlouhodobém měřítku dostupné.

Cestou vás v obou směrech čeká jeden přestup v Mnichově (MUC). Lety mezi Prahou a bavorským letištěm zajistí právě Lufthansa, zatímco spojení z Mnichova na Jersey dceřiná aerolinka Air Dolomiti. Základní tarif „Economy Light“ obsahuje přepravu klasického příručního zavazadla. Dostupné termíny připadají na druhou polovinu září a celý říjen – létá se ale pouze 1× týdně (každou sobotu).

 • Rezervujte: přímo na stránkách aerolinky
 • Zavazadla: standardní příruční zavazadla á 8 kg
 • Dostupnost: září & říjen 2023
 • Termíny:
  • 23. – 30. 9.
  • 7. – 14. 10.
  • 14. – 21. 10.
  • 21. – 28. 10.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Podmínky pro cestování

Cesta do Jersey

Ostrov Jersey je oficiálně součástí Velké Británie. Před cestou nepotřebujete disponovat žádnou „COVID byrokracií“, ale neměli byste si zapomenout cestovní pas! Detailní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Velké Británii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Alespoň na dva dny si na ostrově Jersey půjčte automobil a celý si ho pořádně objeďte! Průměrná cena pronájmu menšího vozu vyjde v podzimních měsících na cca 1 500 Kč/den. Nabídku dostupných vozů tradičně naleznete v naší autopůjčovně.

Náhled letenky z Prahy na ostrov Jersey za 3 176 Kč

Normandie: podzimní letenky z Prahy na ostrov Jersey


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Praha (PRG)

Air Dolomiti

Lufthansa

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)