New York z Prahy se Singapore Airlines
26.11.2021

New York z Prahy se Singapore Airlines

10 189

O této nabídce

Jestliže jsme vás včera upozorňovali na mimořádně levnou nabídku letenek do New Yorku s nízkonákladovými aeroliniemi Vueling a Level, tak dnešní tip na letenky do „Big Apple“ bude zcela odlišný. Stojí za ním totiž jedna z nejlepších leteckých společností posledních let. New York z Prahy se v nabídce Singapore Airlines objevuje za krásnou cenu 10 189 Kč. Pokud vábení neodoláte, můžete se těšit na prvotřídní servis na palubě, zaoceánské lety největším dopravním letadlem Airbus A380* a štědrou zavazadlovou politiku. I základní tarif „Economy Lite“ totiž obsahuje rovnou 2 kusy odbavených zavazadel.

Pro úplnost dodáme, že v obou směrech vás čeká jeden přestup ve Frankfurtu. Cestou do Severní Ameriky bude svižný, zatímco během návrat téměř celodenní (nicméně bez nutnosti nocování). Termíny jsou dostupné od druhé poloviny ledna do konce října příštího roku (viz náš kalendář). Výluka se týká pouze letních prázdnin (za výhodnou cenu nelze letět od 1. července do 15. srpna).

*Airbus A380 bude na zaoceánské lety nasazován až od letního letového řádu (tj. v termínech od konce března dále). Během zimních měsíců bude segment FRA-JFK obsluhován Boeingem 777.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do Spojených amerických států musíte disponovat těmito dokumenty:

Očkovací certifikát nemusí dokládat děti ve věku od 2 do 18 let, které si vystačí s negativním testem. Děti mladší 2 let jsou potom této povinnosti zbaveny zcela. Více informací o cestách do USA naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR ve Washingtonu.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Spojené státy americké, stejně jako všechny mimoevropské destinace, spadá do tmavě červené kategorie zemí. Jelikož ale budete disponovat dokladem o dokončeném očkování, bude vám stačit vyplnit tento příjezdový formulář.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Navštivte New York

Splnit si svůj americký sen? Kde jinde než v New Yorku! Snad nejslavnějším městě na světě. Hlava se vám zatočí z džungle mrakodrapů drápajících se do mraků, srdce rozbuší s rozsvěcujícími se neony různých barev, a rázem jste připoutáni navždy. Projděte se po majestátním Brooklynském mostě, zajděte shopovat na pátou avenue, stůjte v úžasu před hrdou tváří Svobody. Pohlédněte na prosklené panorama ze světoznámé Empire State Building, nebo raději koukněte i na ní, a to z výšky 381 metrů úchvatné One World Observatory. Nasajte ten opravdový newyorský vibe při jízdě metrem, dostane vás rychle kamkoliv. Možnosti jsou nekonečné!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna. V případě cesty do New Yorku v létě 2022 můžete s rezervací bydla ještě v klidu vyčkat…

Náhled letenky z Prahy do New Yorku za 10 189 Kč

New York z Prahy se Singapore Airlines


Bude se hodit

Letiště New York – John F. Kennedy (JFK)

Letiště Praha (PRG)

Singapore Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)