Z Prahy do jarního New Yorku za TOP cenu
25.11.2021

Z Prahy do jarního New Yorku za TOP cenu

6 734

O této nabídce

Hodně zajímavá nabídka se objevila se objevila v rezervačním systému aerolinka LEVEL. Pokud číháte na extra levné letenky do New Yorku a cenovka je pro vás hlavní kritérium při jejich výběru, jistě vám padne do oka následující nabídka. V jejím rámci spojí síly dvě nízkonákladové aerolinky z holdingu IAG (mj. British Airways a Iberia). Konkrétně se jedná o Vueling, který vás přepraví mezi Prahou a Barcelonou, a právě zmiňovaný Level, na jehož palubě absolvujete zaoceánské segmenty. Ceny zpátečních letenek z Prahy do New Yorku začínají na 6 734 Kč.

Jak již bylo naznačeno, routing obsahuje jeden přestup v Barceloně v obou směrech. V případě výběru těch nejlevnějších letenek je třeba počítat s minimálně jedním delším přestupem v Katalánsku (vč. nocování). Na druhou stranu tato skutečnost může pro někoho být i výhodou. Za příplatek v řádu nižších desítek € lze potom nakombinovat i itinerář, který bude zahrnovat jen pohodlné přestupy (bez nutnosti nocování v Barceloně).

PS: Vyšší tarif „Comfort“ obsahující odbavené zavazadlo (á 23 kg) + občerstvení na palubě je dostupný za příplatek á 50 €/směr.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do Spojených amerických států musíte disponovat těmito dokumenty:

Očkovací certifikát nemusí dokládat děti ve věku od 2 do 18 let, které si vystačí s negativním testem. Děti mladší 2 let jsou potom této povinnosti zbaveny zcela. Více informací o cestách do USA naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR ve Washingtonu.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Spojené státy americké, stejně jako všechny mimoevropské destinace, spadá do tmavě červené kategorie zemí. Jelikož ale budete disponovat dokladem o dokončeném očkování, bude vám stačit vyplnit tento příjezdový formulář.

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky Level
 • Zavazadla: příruční zavazadlo max. 10 kg
 • Dostupnost: březen – květen 2022
 • Termíny:
  • 2. – 6. 3. od 6 913 Kč
  • 23. – 27. 3. od 6 734 Kč
  • 29. 3. – 6. 4. od 7 528 Kč
  • 10. – 17. 5. od 6 929 Kč
  • 18. – 23. 5. od 6 935 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna. V případě cesty do New Yorku v létě 2022 můžete s rezervací bydla ještě v klidu vyčkat…

Náhled letenky z Prahy do New Yorku (s jedním stopoverem v Barceloně) za 6 734 Kč

Z Prahy do jarního New Yorku za TOP cenu


Bude se hodit

Letiště Barcelona El Prat (BCN)

Letiště New York – John F. Kennedy (JFK)

Letiště Praha (PRG)

Level

Vueling

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)