New York na přímých letech z Berlína, třeba přes Nový rok
16.6.2023

New York na přímých letech z Berlína, třeba přes Nový rok

9 426

O této nabídce

Kdo ještě nenavštívil oblíbený New York, tak má nyní skvělou příležitost. Na křídlech United Airlines si totiž zaletíte do New Yorku přímým letem z Berlína, a to za 9 426 Kč. Termínů je k mání víc než dost od letošního září do dubna příštího roku, například od 12. do 19. října. Zajímavým termínem je také odlet 31. prosince a návrat 9. ledna, kdy krátce po poledni přistanete v New Yorku a zažijete velkolepé oslavy příchodu nového roku, třeba z Times Square. Cílovým letištěm v New Yorku pro vás bude Newark (EWR). 

V ceně letenky máte zdarma příruční zavazadlo s maximálními rozměry 56 × 35 × 22 cm a jednu osobní věc (malý batoh či kabelku). Za odbavené zavazadlo do 23 kg si připlatíte od 65 € v jednom směru. Během letu bude podáváno teplé jídlo a široká nabídka nápojů.

Podmínky pro cestování

Cesty do USA

Letos v květnu byla zrušena povinnost předkládat očkovací certifikát před cestou do Ameriky. Nyní musíte mít pouze elektronickou registraci ESTA. Aktuální opatření a více informací naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Celý svět v jednom městě – takový je New York

Nač cestovat napříč kontinenty po celé planetě, když stačí navštívit jediné město a v něm najít širý svět. New York to má všechno – Čínskou čtvrť i malou Itálii, multikulturní vibe, obchody, výborné restaurace, prvotřídní muzea i světové galerie, zeleň a klid Central Parku a vysokánskou Empire State Building. A sochu Svobody! Tak si dejte pár hotdogů a zapijte je litrem coly (vždyť na dovče siluetu nikdo neřeší), vyfoťte se na slavném Times Square a večer se zabavte představením na Broadwayi. New York vás chytne a už nikdy nepustí!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Berlína do New Yorku za 9 426 Kč
New York na přímých letech z Berlína, třeba přes Nový rok

Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště New York – Newark (EWR)

United Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)