New York a Miami přímým letem z Berlína
12.6.2024

New York a Miami přímým letem z Berlína

6 869

O této nabídce

Máš-li políčeno na super levné letenky do Améru a nevadí ti sbalit se do batůžku, tak tě jistě potěší náš dnešní příspěvek. Aerolinka Norse nabízí zlevněné letenky na téměř všech svých linkách a pro nás jsou zajímavé odlety zejména z Německa. Města New York a Miami jsou dostupné přímým letem z Berlína za lákavou cenu. Do oblíbeného New Yorku se podíváš za 6 869 Kč a prosluněné Miami ulovíš za 7 502 Kč. Termínů je k mání dostatek od října až do března letošního roku, tak si zaleť do New Yorku například v termínu od 8. do 12. října. 

V ceně letenky máš jedno příruční zavazadlo o rozměrech do 45 x 36 x 22 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíš za 1 037 Kč v jednom směru a odbavený bágl do 15 kg tě vyjde od 1 382 Kč za směr. Během letů u aerolinky Norse je pití a občerstvení za poplatek.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Berlín

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjč si káru a vydej se za brány velkoměsta. Nadupané auto najdeš v naší autopůjčovně, kde tě vyjde od 1 276 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Pro vstup na území USA potřebuješ mít vyřízenou elektronickou registraci ESTA. Další dokumenty již nejsou třeba. Více informací najdeš v našem průvodci.

Náhled letenky z Berlína do New Yorku za 6 869 Kč
New York a Miami přímým letem z Berlína

 


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Miami (MIA)

Letiště New York – John F. Kennedy (JFK)

Norse Atlantic Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)