Na víkendový výlet z Prahy do Kodaně
4.11.2021

Na víkendový výlet z Prahy do Kodaně

857

O této nabídce

S příchodem zimního letového řádu pěkně zhoustla konkurence leteckých dopravců na lince z Prahy do Kodaně. Aktuálně mají cestovatelé na výběr rovnou z nabídky čtyř aerolinek – ČSA,Eurowings,NorwegianRyanair.  Nejlevnější letenky během listopadu a začátku prosince dle předpokladů zatím zůstávají v rezervačním systému irského nízkonákladového dopravce. Na jeho křídlech můžete vyrazit do dánské metropole na podzimní víkendy – zpáteční letenky z Prahy do Kodaně pořídíte od 857 Kč (např. v termínu od 26. do 28. listopadu).

Podmínky pro cestování

Podmínky pro cestování do Dánska nejsou složité. Vystačíte si EU COVID pasem, kterým dokážete svou bezinfekčnost (dokončení očkování / prodělání nemoci / negativní test). Přehledné informace o cestování do Dánska naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Kodani.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Dánsko se momentálně nachází v „červené kategorii“. 

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na víkend do Kodaně

Kodaň je noblesní severskou dámou, které nakonec podlehne každý! Nejen voyeuři – protože v žádném z kodaňských oken nevisí závěsy, pivaři – protože dokonale vychlazený Carlsberg tu teče proudem, lenoši – protože není úžasnějšího přírodního koupaliště než Kastrup Sea Bath, cyklisté – protože od Superkilen parku, jež v sobě nese otisk šedesáti národů světa, je to k Malé mořské víle na kole sotva 15 minut. Milovníci mostů – protože Kodaň má Öresund – jeden z nejkrásnějších a nejdelších mostů na světě, který ji spojuje se švédským Malmö… ale i všichni ostatní. Nechte se svést touhle dánskou krasavicí, protože na románek s ní se nezapomíná!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

My bychom si v příkladovém termínu vybrali tento osvědčený dvouhvězdový hotel Cabinn Copenhagen za 1 197 Kč/os./noc anebo tento moderní kapslový hotel CityHub za 1 094 Kč/os./noc (1 251 Kč/os./noc se snídaní).

Náhled letenky z Prahy do Kodaně za 857 Kč

Na víkendový výlet z Prahy do Kodaně


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)