Na Kypr v září – do Larnaky z Prahy a Vídně
19.6.2024

Na Kypr v září – do Larnaky z Prahy a Vídně

od 1 017

O této nabídce

Zakonči léto dovolenou ve Středomoří na oblíbeném ostrově Kypr, který je ideální destinací pro odpočinek na pláži i návštěvu památek. Nejlevnější letenky do Larnaky z Prahy a Vídně nabízí klasicky aerolinka Wizz Air. Za cenu od 1 017 Kč navštívíš Kypr s odletem z hlavního města Rakouska, například v termínu od 15. do 24. září. Zpáteční letenky z Letiště Václava Havla v Praze tě vyjdou o trochu dráž – od 2 010 Kč. Na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Takže pokud poletíš alespoň s jedním dalším cestovatelem, členství se ti vyplatí při první zpáteční letence. Pěkné termíny za nízké ceny jsou dostupné od konce srpna do října, tak se nech zlákat k odpočinku ve Středomoří.

V ceně máš přepravu příručního zavazadla o rozměrech do 40 x 30 x 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíš v rámci služby Priority od 787 Kč za jeden směr. Odbavený bágl do 10 kg tě vyjde od 715 Kč za let.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Prahaprůvodce parkováním na letišti Vídeň.

Konec léta na Kypru

Na průniku krásné přímořské přírody a bohaté historie vznikla ideální dovolenková destinace – Kypr. Jeho pláže omývané tyrkysovým mořem lákají k vodním radovánkám, rozeklaná skaliska a strmé útesy kolem vytváří úchvatné scenérie. Nad zdobnými mozaikami města Pafos a malovanými kostelíky v pohoří Troodos tvoje srdce zaplesá. Kypr je malý ostrov pod vlivem hned tří kontinentů, sousedící Řekové mu dali klidný a uvolněný přístup k životu, Turecko zas výborné jídlo. Pochutnej si na pečeném jehněčím nebo špízu z vepřového, sépiích, zelenině s jogurtovým dipem a na lahodném grilovaném sýru halloumi. Poddej se stylu stolování mezze. A jako dezert mandle máčené v hroznovém víně anebo moučník zalitý sirupem z karobu, tedy svatojánského chleba.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Objeď všechny vyhlášené pláže a navštiv antické památky a nádherné soutěsky pomocí půjčeného auta. Ideální kára na tebe čeká v naší autopůjčovně, kde tě vyjde od 725 Kč na den.

Náhled letenky z Vídně do Larnaky za 1 017 Kč

Na Kypr v září – do Larnaky z Prahy a Vídně


Bude se hodit

Letiště Larnaka (LCA)

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)