Na karneval do Ria de Janeira z Prahy se 2 odb. zavazadly
18.8.2023

Na karneval do Ria de Janeira z Prahy se 2 odb. zavazadly

15 106

O této nabídce

Akčních letenek do Jižní Ameriky z Prahy je nedostatek, a to platí dvojnásob, pokud chcete s sebou mít i odbavené zavazadlo. S fajn nabídkou však přichází aerolinky Delta Airlines a KLM, díky kterým ulovíte zpáteční letenky z Prahy do brazilského Ria de Janeira za 15 106 Kč. A to nejlepší? V ceně letenky máte hned 2 odbavená zavazadla a termíny jsou dostupné od ledna do března příštího roku, kdy v Riu probíhá oblíbený karneval. Vydejte se do Brazílie například v termínu od 6. do 19. března. Není na co čekat, nenechte si letenky uletět!

Po cestě vás vždy čekají 2 přestupy – v Amsterdamu (AMS) a americké Atlantě (ATL). Pokud zvolíte delší přestup, určitě se vydejte na prohlídku města. Jak jsme již zmínili, s sebou do Brazílie si zdarma vezmete 2 odbavená zavazadla do 23 kg. Na palubu si pak vezmete kabinové zavazadlo o rozměrech 56 × 35 × 23 cm a osobní věc. Na dálkových letech bude podáváno jídlo a pití zdarma.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Do Brazílie nejen na karneval

Země pod sochou Krista Spasitele, jež nad ní bdí jako ochránce před zlem. Je rozmanitá, překvapující, nespoutaná a divoká, plná temperamentu Brazilců a krás panenské přírody, pulzující energie velkoměst a mrakodrapů, omývaná vodami Atlantského oceánu. Amazonský deštný prales je přehlídkou voňavých rostlin, barev a těch nejpozoruhodnějších tvorů na světě. V jeho hlubinách se nachází místa stále nepoznaná, s domorodými kmeny bez jakékoliv potuchy o civilizaci. Naopak Rio de Janeiro nikdy nespí, v období karnevalu na sebe strhává celosvětovou pozornost. Tak se odvažte a leťte poznávat rozmanitost téhle latinskoamerické země, vonící zrnky výborné kávy a hrající v rytmu vášně a samby.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Brazílie a přestup v USA

Letos v květnu byly po dlouhé době zrušeny všechny podmínky vstupu do Brazílie, nemusíte mít lety očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Brazílii“.

Totéž platí také u Spojených států amerických. Nyní si pouze musíte vyřídit elektronickou registraci ESTA, a to i v případě, že neopustíte letiště. Aktuální informace si přečtete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Náhled letenky z Prahy do Ria de Janeira za 15 106 Kč
Na karneval do Ria de Janeira z Prahy se 2 odb. zavazadly

Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Letiště Atlanta (ATL)

Letiště Praha (PRG)

Delta Air Lines

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)