Miláno o letních prázdninách
29.1.2021

Miláno o letních prázdninách

798

O této nabídce

Kam na letní prázdniny? Do italského Milána! Ryanair má teď výprodej letenek z Prahy do Milána Bergamo jen za 798 Kč! Zlevněné jsou všechny lety od května do srpna a to i na prodloužené víkendy a letní prázdniny. Letenky do Milána jsou navíc flexibilní a umožňují změnit datum i cílovou destinaci bez poplatku, je ale nutné uhradit případný rozdíl v ceně letenky. Přečtěte si více o flexibilních letenkách Ryanair a také sledujte aktuality na webu aerolinky. V ceně letenky je malé kabinové zavazadlo o rozměrech max. 40 x 20 x 25 cm. Velké kabinové zavazadlo je možné dokoupit v balíčku spolu s přednostním nástupem za 299 Kč za každý směr a odbavené zavazadlo o hmotnosti max. 20 kg si můžete rezervovat za 559 Kč za směr. Tyto ceny platí při rezervaci online, poplatky na letišti jsou výrazně vyšší. Stejně tak check-in na letišti je velmi drahý (55 EUR), proto výrazně doporučujeme online check-in. Zajímá vás, jak koupit letenku u Ryanairu?

Miláno plné kultury a nákupů

Mmmmm Miláno! Tohle přitažlivé město hýří bohatou kulturou a krásnou architekturou, jeho ulicemi klapají podpatky vždy stylově oblečených Italek a voní vůně čerstvé kávy. Tou starou krásou oplývá úchvatný milánský dóm či prosklené stropy galerie Vittorio Emanuele, naopak moderní krásu najdete pod zlatou fasádou muzea umění Fondazione Prada. A už jste slyšeli o zeleném mrakodrapu Bosco Verticale neboli vertikálním lese? Jakmile se slunce přiblíží k obzoru, hoďte se do gala a vydejte se na passeggiatu, večerní procházku osvětleným městem, a skleničku aperitivu, pro Miláňany tolik typického.

Aktuálně je nutné se pro vstup na území Itálie prokázat negativním PCR nebo antigenním testem na COVID-19 ne starším 48 hodin. Do letních prázdnin se mohou podmínky pro vstup do Itálie a pobytu v Itálii změnit, doporučujeme proto sledovat stránky MZV ČR a také vyplnit jednoduchý dotazník, díky kterému se dozvíte aktuální podmínky vstupu přímo pro vás. Více o restrikcích uvnitř Itálie se dozvíte na webu Ministero della Salute.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes web aerolinky
 • Zavazadla: malé kabinové zavazadlo o rozměrech max. 40 x 20 x 25 cm
 • Dostupnost: květen – srpen 2021
 • Termíny:
  • 31. 5. – 7. 6. za 798 Kč
  • 1. 7. – 5. 7. za 798 Kč
  • 15. 7. – 19. 7. za 798 Kč
  • 12. 8. – 16. 8. za 798 Kč
  • 27. 8. – 30. 8. za 798 Kč
  • a mnoho dalších…

REZERVOVAT

Ubytování

Širokou nabídku ubytování naleznete na platformách Booking, Hotels a AirBnB. Doporučujeme vám rezervovat ubytování s možností bezplatné změny nebo zrušení rezervace nebo ubytování rezervovat, až se začne blížit datum vašeho odletu.

Autopůjčovna

Láká vás okolí Milána a celá Lombardie? Co takhle výlet ke slavnému jezeru Lago di Garda? Doporučujeme si pro nejvyšší flexibilitu a požitek z cestování pronajmout auto. Mrkněte se na nejvýhodnější nabídku do naší autopůjčovny.

Náhled letenky z Prahy do Milána

Miláno o letních prázdninách

 


Bude se hodit

Letiště Milán Bergamo (BGY)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)