Milán z Prahy po celý rok za pětistovku
23.1.2023

Milán z Prahy po celý rok za pětistovku

480

O této nabídce

Nechte se zlákat levnými letenkami do Milána z Prahy, které jsou teď dostupné na opravdu širokou škálu termínů po celý rok 2023 a to včetně termínů na prodloužené víkendy, státní svátky, sv. Valentýna, Velikonoce nebo Vánoce. Pro členy Wizz Discount klubu jen za 480 Kč za zpáteční let! Bez členství zakoupíte letenky o pár stovek dráž, ale stále na skvělou cenovku. Do Milána poletíte přímým letem z Prahy na křídlech nízkonákladové aerolinky Wizz Air. V ceně letenky je zahrnuta přeprava malého příručního zavazadla o rozměrech do 40 × 30 × 20 cm a hmotnosti 10 kg. Přepravu většího příručního zavazadla lze zakoupit za poplatek od 10 EUR a přepravu odbaveného zavazadla o hmotnosti až 20 kg za poplatek od 15 EUR.

Na nejnižší ceny letenek dosáhnete se členstvím ve věrnostním programu Wizz Air Discount Club. Členství se vyplatí již při dvou zpátečních letech ročně, anebo jednom zpátečním letu při alespoň dvou cestujících. Po zakoupení členství budete moci létat za akční ceny po celý zbytek roku.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Pro vstup do Itálie není nutné v souvislosti s epidemií COVID-19 splňovat žádné speciální podmínky. Více informací naleznete na naší stránce Koronavirus v Itálii.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Levné letenky do Milána z Prahy

…a opravdu mnoho dalších termínů

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Milované Miláno

Miláno je milované milovníky módy, krásné architektury, umění i dobrého jídla. Největším pokladem je skvostný dóm tyčící se k nebi v samém srdci města, jeho bílý mramor v gotickém zpracování každého uhrane. Procházku jeho střešní terasou si nenechte ujít. Jen nedaleko odtud zanechal Leonardo da Vinci jedno ze svých nejdůležitějších děl – Poslední večeře Páně – jeho prohlídku si zarezervujte předem. Milánskými ulicemi kráčí Italky vždy jdoucí s módou a metropole nabízí úžasné možnosti nakupování, z trattorií voní šafrán jakožto hlavní ingredience milánského risotta.

Ubytování v Miláně

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking nebo AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pro jistotu vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled levné letenky do Milána z Prahy

Milán z Prahy po celý rok za pětistovku

 


Bude se hodit

Letiště Milán Malpensa (MXP)

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)