Milán z Prahy nejen na zimní prodloužené víkendy
27.12.2023

Milán z Prahy nejen na zimní prodloužené víkendy

570

O této nabídce

Ani během svátečního období neleníme a přinášíme vám další tipy na levné letenky do celého světa. Dnes vás potěšíme tipem do italského města Milán, kam si zaletíte z Prahy na křídlech Wizz Airu. Zpáteční letenky pořídíte za 570 Kč nejen na prodloužené víkendy od ledna do března příštího roku. Spatřete slavný Duomo například v termínu od 2. do 4. února.

Na nejnižší ceny dosáhnou členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud létáte ve dvou nebo plánujete létat s Wizz Airem častěji, doporučujeme členství zakoupit.

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o maximálních rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte od 1 080 Kč v jednom směru v rámci služby Priority. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde na příplatek od 565 Kč za jeden směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Památky a ta nejlepší kuchyně

Mmmmm Miláno! Tohle přitažlivé město hýří bohatou kulturou a krásnou architekturou, jeho ulicemi klapají podpatky vždy stylově oblečených Italek a voní vůně čerstvé kávy. Tou starou krásou oplývá úchvatný milánský dóm či prosklené stropy galerie Vittorio Emanuele, naopak moderní krásu najdete pod zlatou fasádou muzea umění Fondazione Prada. A už jste slyšeli o zeleném mrakodrapu Bosco Verticale neboli vertikálním lese?

Jakmile se slunce přiblíží k obzoru, hoďte se do gala a vydejte se na passeggiatu, večerní procházku osvětleným městem, a skleničku aperitivu, pro Miláňany tolik typického.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Město vás neláká, ale nádherná příroda na severu Itálie ano? Snadným řešením je půjčit si v Miláně auto a vyrazit po vlastní ose. Perfektní káru najdete v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 353 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Do oblíbené Itálie nepotřebujete očkování ani negativní test. Více informací najdete v našem článku „Koronavirus v Itálii“.

Náhled letenky z Prahy do Milána za 570 Kč
Milán z Prahy nejen na zimní prodloužené víkendy

Bude se hodit

Letiště Milán Malpensa (MXP)

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)