Megatrip 3v1: Abú Dhabí + Srí Lanka + Jordánsko
9.3.2022

Megatrip 3v1: Abú Dhabí + Srí Lanka + Jordánsko

2 830

O této nabídce

Maďarská nízkonákladová aerolinka Wizz Air to s expanzí na asijské trhy myslí vážně a dnes oznámila první vlaštovku. Do sítě nabízených destinací před pár hodinami přibyla asi nejexotičtější destinace, kam si na křídlech růžového dopravce zaletět – Srí Lanka (více informací o nové lince z Abú Dhabí do Mattaly jsme napsali v tomto článku). Těm co nás pravidelně sledují je jasné, že podobná novinka nás rozhodně nenechá vklidu, oprášíme naše „lovecká náčiní“ a obratem vymyslíme parádní megatrip za neuvěřitelnou cenu. 🙂

Co jsme pro vás přichystali

Na základě levných zpátečních letenek z Abú Dhabí na Srí Lanku v první polovině června (dokonce inaugurační let) jsme pro vás poskládali atraktivní výlet, během něhož navštívíte rovnou tři zajímavé destinace. Poznávačka Abú Dhabí, relax na Srí Lance a 4denní návštěva Jordánska s odletem z Vídně a návratem do Prahy. A cena? Trochu sci-fi neboli 2 830 Kč! Opakujeme necelé tři tisícovky za všech pět letů.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – v tomto konkrétním případě se vám nákup vyplatí, ikdyby jste nakonec letěli sami. Navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Uznáváme, že to rozhodně není výlet pro každého, neboť vás čeká několik pětihodinových letů v úzkotrupém Airbusu A321 od Wizz Airu. Drobné riziko spočívá i v částečné nevyzpytatelnosti maďarské aerolinky, která v poslední době proslula častějšími změnami ve svém letovém řádu – ty by teoreticky mohly jinak pěkně poskládaný itinerář nabourat. Na druhou stranu náš cestovatelský duch rozhodně říká, že i za toto potenciální riziko nákup níže uvedených letenek stojí. Získat totiž můžete daleko víc, než ztratit…

Podmínky pro cestování

Cesta do světa

Základní predispozicí k úspěšnému absolvování tohoto výletu je očkovací certifikát (žádné negativní testy nebudou potřeba). Ten se bude hodit při cestě do Spojených arabských emirátů i na Srí Lanku. Nezapomeňte také na elektronická víza pro vstup na Srí Lanku a do Jordánska.

Detailní informace o podmínkách cestování do jednotlivých destinací, přehled aktuálních lokálních opatření i užitečné odkazy (nejen na formuláře) naleznete v našich průvodcích:

Návrat domů

Od 15. února 2022 začala platit nová pravidla návratu do České republiky. Cestovatelé s očkovacím certifikátem či dokladem o prodělání nemoci vyplňují pouze příjezdový formulář. Ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test a další podmínky záleží na zemi, odkud se ČR vracejí.

 • Itinerář:
  • 30. 5. -> Vídeň – Abú Dhabí -> 10:25 – 18:00 za 15,99 € (406 Kč) >> s Wizz Airem
  • 1. 6. -> Abú Dhabí – Mattala -> 13:25 – 20:05 za 89 AED (559 Kč) >> s Wizz Airem
  • 10. 6. -> Mattala – Abú Dhabí -> 20:40 – 00:55 (+1) za 139 AED (872 Kč) >> s Wizz Airem
  • 11. 6. -> Abú Dhabí – Ammán -> 06:05 – 08:40 za 47 AED (295 Kč) >> s Wizz Airem
  • 14. 6. -> Ammán – Praha -> 19:20 – 22:30 za 27,5 € (698 Kč) >> s Ryanairem
 • Zavazadla:
  • Ryanair: příruční zavazadla s rozměr 40 × 25 × 20 cm
  • Wizz Air: příruční zavazadlo s limitem 40 × 30 × 20 cm

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled jednosměrné letenky z Vídně do Abú Dhabí za 406 Kč
Megatrip 3v1: Abú Dhabí + Srí Lanka + Jordánsko
Náhled zpáteční letenky z Abú Dhabí do Mattaly za 1 431 Kč
Megatrip 3v1: Abú Dhabí + Srí Lanka + Jordánsko
Náhled jednosměrné letenky z Abú Dhabí do Ammánu za 295 Kč
Megatrip 3v1: Abú Dhabí + Srí Lanka + Jordánsko
Náhled jednosměrné letenky z Ammánu do Prahy za 698 Kč

Megatrip 3v1: Abú Dhabí + Srí Lanka + Jordánsko


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)