Low-costově na Maledivy z Vídně + stop v Abú Dhabí
29.12.2023

Low-costově na Maledivy z Vídně + stop v Abú Dhabí

od 6 706

O této nabídce

Do exotiky v Indickém oceánu si zaletíte v „batůžkářském“ stylu za super cenu. Letenky na Maledivy pořídíte s odletem z Vídně a zastávkou v Abú Dhabí u aerolinky Wizz Air. Letenky si poskládáte od 6 706 Kč na několik termínů od ledna do března příštího roku. Vypsali jsme je pro vás do tabulky níže. Nejlevněji vás vyjde termín od 11. do 17. ledna. Cílovým letištěm pro vás bude letiště v hlavním městě Malé.

Opět platí, že na nejnižší ceny dosáhnou členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud se plánujete vydat na Maledivy s Wizz Airem, rozhodně doporučujeme zakoupení členství – vyplatí se vám již při cestě do ráje.

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si koupíte v rámci služby Priority a vyjde vás od 1 405 Kč za let. Odbavené zavazadlo do 10 kg vychází na příplatek od 914 Kč na let.

 • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač nebo přes stránky Wizz Airu
 • Zavazadla: příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm
 • Dostupnost: leden – březen 2024
 • Termíny:
  • 11. 1. – 17. 1.
  • 17. 1. – 25. 1. 
  • 24. 1. – 31. 1. 
  • 30. 1. – 7. 2.
  • 12. 2. – 22. 2.
   • Vídeň – Dubaj/Abú Dhabí – Vídeň (12. 2. – 22. 2.) >> REZERVUJ ZDE
   • Abú Dhabí – Malé – Abú Dhabí (14. 2. – 21. 2.) >> REZERVUJ ZDE
  • 13. 3. – 20. 3. 
  • 19. 3. – 26. 3.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Odpočiňte si na Maledivách

Malé divy mají Male – nejmenší hlavní město světa. Tím však výčet MALÉho končí! Zážitky, které si odsud odvezete, budou obrovské! Žádný strach o peněženku, ostrovy projedete i s batohem! Cenově nejpříznivější je Dhiffushi, součást atolu Kaafu, kde jsou pláže stejně úchvatné jako na místech dražších. Skvělé jídlo za příjemný peníz ochutnáte na Guraidhoo, kde jsou tři restaurace a těžko říct, ve které chutnají rybí speciality lépe! Kam za faunou? Na Fuvahmulah! Ten milují všichni ptáci z okolí a pod hladinou se tu prohání tolik druhů ryb, jako nikde jinde na Maledivách. A nikam nepospíchejte, poMALÉ tempo se k MALEDIVÁM hodí mnohem víc!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta na Maledivy a zastávka v SAE

Pro cesty na Maledivy nepotřebujete očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus na Maledivách“.

Očkování ani test není třeba ani před cestou do Spojených arabských emirátů. Aktuální opatření najdete na naší stránce „Koronavirus ve Spojených arabských emirátech“.

Náhled letenky z Vídně na Maledivy za 6 706 Kč
Low-costově na Maledivy z Vídně + stop v Abú Dhabí

Low-costově na Maledivy z Vídně + stop v Abú Dhabí


Bude se hodit

Letiště Abú Dhabí (AUH)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)