Listopadový výlet do Kataru: levné letenky z Prahy do Dauhá
29.7.2023

Listopadový výlet do Kataru: levné letenky z Prahy do Dauhá

4 024

O této nabídce

Nepřestáváme lovit v promo akci turecké nízkonákladové aerolinky Pegasus Airlines, neboť letenky z Prahy na Blízký východ v podzimních termínech letos levnější nejspíše nebudou. Do Kataru se to akčními letenkami příliš nehemží, proto považujeme současnou nabídku za více než lákavou. Zaleťte se na pár dnů ohřát do Perského zálivu díky zpátečním letenkám z Prahy (PRG) do Dauhá (DOH) za 4 024 Kč. Cestou vás v obou směrech čeká jeden pohodový přestup v Istanbulu na letišti Sabiha Gökcen (SAW). Základní tarif „Basic“ obsahuje přepravu většího příručního zavazadla – pokud nezvládnete cestovat na lehko, zakupte si letenky ve vyšším tarifu „Essentials“ za příplatek á 19 € / směr.

Jedinou podmínkou pro uplatnění slev je členství ve věrnostním programu BolBol, které je ovšem zcela zdarma (stačí se zkrátka registrovat) – viz kompletní podmínky akce.

Jak uplatnit slevu? Proklikáte se celým rezervačním procesem od výběru letů, přes zadání údajů o cestovatelích až po volbu dodatečných služeb. V poslední kroku rezervace samotné, na stránce s platbou, rozkliknete tlačítko „Special Offers“ a zaškrtnete „Incredible Summer Sales: International 50% off!„.

 • Rezervujte: přímo na stránkách aerolinky
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s limitem 8 kg
  • odbavené á 20 kg  dokoupíte v dražším tarifu „Essentials“ za 19 €/ks/směr
 • Dostupnost termínů: 16. říjen – 14. prosince 2023
 • Platnost akce: 28. – 30. července 2023
 • Příkladové termíny:
  • 4. – 7. 11. za 4 024 Kč
  • 20. – 24. 11. za 4 024 Kč
  • 26. 11. – 3. 12. za 4 024 Kč
  • 4. – 8. 12. za 4 024 Kč

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Kataru

Cestování do Kataru je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Turistické vízum obdržíte bezplatně na letišti po příletu. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Kataru“.

Náhled letenky z Prahy do Dauhá za 4 024 Kč

Listopadový výlet do Kataru: levné letenky z Prahy do Dauhá


Bude se hodit

Letiště Dauhá (DOH)

Letiště Istanbul Sabiha Gökcen (SAW)

Letiště Praha (PRG)

Pegasus Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)