Akce Pegasus Airlines: 50 % sleva na mezinárodní lety
28.7.2023

Akce Pegasus Airlines: 50 % sleva na mezinárodní lety

od 2 192

O této nabídce

S pěknou akcí přichází aerolinka Pegasus Airlines, díky níž nyní ušetříte 50 % na mezinárodních letech. Letní výprodej je k mání pro členy tzv. BolBol klubu, do kterého se zdarma zaregistrujete na stránkách dopravce. Akce platí ode dneška, tj. 28. července do 30. července 2023, s nákupem tedy neváhejte. Lety, na které se akce vztahuje, musí být uskutečněny mezi 16. říjnem a 14. prosincem 2023. Sleva se vztahuje pouze na cenu letenky, ne na letištní taxy a další příplatky. Vydejte se z Prahy, Vídně, Mnichova či Norimberku do destinací jako je Omán, Turecko, Spojené arabské emiráty a další. Zaleťte si například z Prahy do Istanbulu za 2 192 Kč v termínu od 24. do 28. listopadu. Při cestách dál než do Turecka vás bude čekat vždy přestup v Istanbulu (SAW).

Nejdříve se zaregistrujte jako člen do BolBol. Poté se při rezervaci musíte proklikat všemi doplňkovými službami a na posledním kroku s platbou zvolit „Special Offer“ a vybrat „Incredible Summer Sales: International 50% off!„.

 • Rezervujte: přímo na stránkách Pegasus Airlines
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s rozměry 55 × 40 × 20 cm
 • Dostupnost: 28. – 30. 7. 2023
 • Termíny:
  • všechny lety mezi 16. říjnem a 14. prosincem 2023
  • příkladové termíny a destinace z Prahy:
   • Istanbul od 24. do 28. listopadu za 2 192 Kč
   • Tehrán od 8. do 15. listopadu za 3 348 Kč
   • Kayseri (Kappadokie) od 8. do 16. listopadu za 3 999 Kč

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Prahaprůvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesty do světa

Všechny podmínky vstupu do jednotlivých zemí najdete v našem rozcestníku destinací.

Náhled letenky z Prahy do Istanbulu za 2 192 Kč
Akce Pegasus Airlines: 50 % sleva na mezinárodní lety
Akce Pegasus Airlines: 50 % sleva na mezinárodní lety

Bude se hodit

Letiště Istanbul Sabiha Gökcen (SAW)

Letiště Praha (PRG)

Pegasus Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)