Levné letenky z Vídně na Mallorcu během září a října
8.9.2021

Levné letenky z Vídně na Mallorcu během září a října

507

O této nabídce

Jedny z nejlevnějších letenek k moři již tradičně pořídíte na linkách směřujících z Vídně na Mallorcu. Platí zde otřepané tvrzení o tom, že když se dva perou, třetí se směje. O zákazníky svádí tvrdý cenový boj nízkonákladoví dopravci Ryanair s Wizz Airem a radost z toho máme my – cestovatelé. Ceny zpátečních letenek z Vídně na Mallorcu se díky tomu pohybují v cenových hladinách do jedné tisícovky. Ty nejlevnější na zářijové a říjnové termíny momentálně ulovíte v rezervačním systému „růžové aerolinky z Maďarska“ za krásnou cenu 507 Kč. K dosažení této lákavé ceny tentokráte není třeba ani členství ve Wizz Air Discount Clubu.

Podmínky pro cestování

Podmínky pro cestování do Španělska (vč. Baleárských ostrovů) se poměrně turbulentně mění na týdenní bázi. Vídeň, odkud poletíte, momentálně spadá mezi rizikové oblasti a platí proto povinnost předložit negativní test / doklad o dokončeném očkování / doklad o prodělané nemoci. To je ale může snadno změnit k lepšímu. Každopádně bude před cestou nutné vyplnit tento zdravotnický formulář. Přehled vstupních podmínek do Španělska pro vás pravidelně aktualizujeme na této stránce. Aktualizovaný seznam rizikových oblastí pak pravidelně (v pátek odpoledne) zveřejňuje španělská vláda na tomto webu.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Baleárské ostrovy jsou nyní zařazeny do červené kategorie. Pokud disponujete dokladem o absolvovaném očkování (min. 2 týdny po dokončení schématu) nebo doklad o prodělané nemoci, postačí vám příjezdový formulář. Jestliže tyto doklady nemáte, museli byste za současné situace podstoupit min. AG test před cestou zpět +  po návratu zamířit do 5denní izolace, kterou lze ukončit PCR testem s negativním výsledkem…

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. září 2021 s termínem cesty do 31. prosince 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou na ostrově Mallorca se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Užitečným pomocníkem v poznávání krás Mallorcy bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Týdenní pronájem malého vozu vás vyjde na cca 3 tisíce Kč.

Náhled letenky z Vídně na Mallorcu za 507 Kč

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)