Levné letenky do Říma z Prahy na zimní termíny
13.12.2023

Levné letenky do Říma z Prahy na zimní termíny

od 706

O této nabídce

Tipy na levné letenky do hlavního města Itálie nikdy neomrzí, neboť navštívit ho jen jednou za život prostě nestačí. Ať už je to pro vás poprvé nebo po několikáté, nenechte si uletět letenky do Říma z Prahy, které nabízí aerolinka Wizz Air. Pořídíte je na zimní termíny od ledna do března od 706 Kč. Na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud cestujete alespoň ve dvou, členství se vám vyplatí při první zpáteční letence. Nejlevněji vychází lednové termíny, které pořídíte i na prodloužené víkendy – třeba od 18. do 21. ledna. 

V ceně letenky máte přepravu příručního zavazadla o rozměrech 40 × 30 × 20 cm, se kterým si na pár dní bohatě vystačíte. Pokud potřebujete zavazadlo větší, zakoupíte ho v rámci služby Priority od 1 445 Kč v jednom směru. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde na příplatek od 720 Kč za směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Řím si zamilujete

Všechny cesty vedou do Říma a tak by tam alespoň jednou za život měla vést i ta vaše! Vůně jeho jídla se line do dálek a i víno tam z nějakého důvodu chutná lépe, než kdekoliv jinde. A pak ta omračující historie, neskutečné umělecké bohatství a otevřenost Italů, kouzlo malebných uliček a pohled na dechberoucí Koloseum. To všechno a ještě mnohem víc dělá Řím Římem. Navštivte Forum Romanum, někdejší centrum náboženství, obchodu i politiky a kochejte se skvostnou fontánou Di Trevi. Nezapomeňte ani na Vatikán a staňte v úžasu nad baziliku svatého Petra, odkud se hlásá “Habemus Papam” – “Máme papeže”.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Do Itálie se podíváte jako dřív – tedy zcela bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Náhled letenky z Prahy do Říma za 706 Kč
Levné letenky do Říma z Prahy na zimní termíny

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Řím Fiumicino (FCO)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)