Levné letenky do Austrálie: Sydney, Melbourne a Brisbane z Říma
17.1.2024

Levné letenky do Austrálie: Sydney, Melbourne a Brisbane z Říma

15 813

O této nabídce

Levných letenek ze střední Evropy do Austrálie je jako šafránu. Cestovatelé, kterým nevadí trošku pestřejší routing během cesty, si ovšem mohou nakombinovat pěkné letenky díky aktuální nabídce letecké společnosti China Southern Airlines. V jejím rezervačním systému ulovíte zpáteční letenky z italského Říma (FCO) do měst jako Brisbane (BNE), Melbourne (MEL) či Sydney (SYD) za ceny od 15 813 Kč.

Základní tarif navíc zahrnuje bezplatnou přepravu hned dvou kusů odbavených zavazadel. Cestou z Itálie do Austrálie i zpět vás čeká jeden přestup v čínském Kantonu (CAN). Termíny jsou dostupné od února do června, tj. primárně během australského podzimu. Všechny pohromadě je naleznete jako vždy v našich kalendářích níže.

Jak do Říma?

Přímé letecké spojení z Prahy (PRG) do Říma na letiště Fiumicino (FCO) pravidelně zajišťují letecké společnosti Ryanair a Wizz Air. Zejména v četných akcích maďarského dopravce není problém ulovit jednosměrnou letenku na této trase doslova za pár stovek!

Po sečtení celkových nákladů na cestu z Prahy do Říma (klidně i s odbaveným zavazadlem) a hlavní letenky z Itálie do Nový Austrálie by se cena poskládané kombinace měla pohybovat kolem 19 tisíc Kč. Průměrná cena zpátečních letenek z Prahy do Austrálie se přitom pohybuje kolem 30 tisíc Kč…

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Austrálie

Cestování do Austrálie je již „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Vystačíte si s elektronickou autorizací suplující turistická víza. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete v našem průvodci „Koronavirus v Austrálii“.

Transfer přes Čínu

Cesta přes pevninskou Čínu dnes již neznamená prakticky žádnou byrokratickou komplikaci (ani ČLR již žádné „COVID podmínky“ nedrží). Turistická víza za účelem tranzitu nejsou potřeba (resp. tranzitní víza obdržíte zdarma po příletu). Více informací o cestování do ČLR naleznete v našem průvodci „Koronavirus v Číně“.

Náhled letenky z Říma do Melbourne za 15 813 Kč

Levné letenky do Austrálie: Sydney, Melbourne a Brisbane z Říma


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)