Levně do Milána z Prahy od února do června
25.1.2024

Levně do Milána z Prahy od února do června

od 610

O této nabídce

Navštivte nejen hlavní město módy. Milán je také bránou do severní Itálie – třeba k oblíbeným alpským jezerům. Levně si zaletíte do Milána z Prahy díky aerolince Wizz Air. Zpáteční letenky pořídíte od 610 Kč na termíny od února do června letošního roku, včetně Velikonoc nebo jen na prodloužené víkendy. Opět platí, že na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud cestujete alespoň ve dvou, členství se vám vyplatí při první zpáteční letence. Navštivte Milán například v termínu od 12. do 15. dubna. 

Zdarma si s sebou vezmete příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte v rámci služby Priority od 1 240 Kč za směr. Odbavené zavazadlo do 10 kg si koupíte od 1 035 Kč za směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Do Milána nejen za módou a dobrým jídlem

Mmmmm Miláno! Tohle přitažlivé město hýří bohatou kulturou a krásnou architekturou, jeho ulicemi klapají podpatky vždy stylově oblečených Italek a voní vůně čerstvé kávy. Tou starou krásou oplývá úchvatný milánský dóm či prosklené stropy galerie Vittorio Emanuele, naopak moderní krásu najdete pod zlatou fasádou muzea umění Fondazione Prada. A už jste slyšeli o zeleném mrakodrapu Bosco Verticale neboli vertikálním lese?

Jakmile se slunce přiblíží k obzoru, hoďte se do gala a vydejte se na passeggiatu, večerní procházku osvětleným městem, a skleničku aperitivu, pro Miláňany tolik typického.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Pokud plánujete vyrazit do Alp, nejpohodlněji tak učiníte pomocí půjčené káry. Tak se mrkněte do naší autopůjčovny, kde vás vyjde od 733 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Oblíbená Itálie má dveře otevřené, nepotřebujete očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Náhled letenky z Prahy do Milána za 610 Kč
Levně do Milána z Prahy od února do června

Bude se hodit

Letiště Milán Malpensa (MXP)

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)