Letenky z Prahy na Sicílii během zimy
24.11.2023

Letenky z Prahy na Sicílii během zimy

669

O této nabídce

Přinášíme vám další tip na levné letenky za fajn teplotami během zimy – a tím jsou letenky z Prahy na italskou Sicílii. Do města Katánie (CTA) pořídíte letenky za 669 Kč díky aerolince Wizz Air. U té platí, že na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud cestujete alespoň ve dvou, členství se vám vyplatí při první zpáteční letence. Termíny jsou dostupné od ledna do začátku března, například od 6. do 10. února. 

Zdarma si na palubu Wizz Airu vezmete příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte v rámci služby Priority od 505 Kč za směr. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde na 840 Kč v jednom směru.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Sicílie bez turistů

Sicílie mimo léto je slunná i větrná, ale stále chutná. V ulicích barevných městeček se prodávají ručně vyráběné těstoviny a čerstvé ryby, kolem to voní po pomerančích. Díky teplému vzduchu z Afriky tam panuje příjemné klima, jen občas prostřídané nespoutaným sciroccem přinášejícím silné bouřky. Mezitím co na hřebenech pohoří Madonie leží sněhová pokrývka a na Etně se lyžuje, dole na písečných plážích je příjemných 20 stupňů a Jónské, Tyrhénské i Středozemní moře láká svou průzračnou vodou otužilce ke koupání. Turistů je tu od podzimu do jara pomálu a tak je tohle období ideální na prozkoumávání památek a vykopávek i krásné přírody.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si na Sicílii auto a objeďte celý ostrov. Perfektní káru najdete v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 257 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cesty do Itálie jsou zcela bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Náhled letenky z Prahy do Katánie za 669 Kč
Letenky z Prahy na Sicílii během zimy


Bude se hodit

Letiště Katánie (CTA)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)