Letenky z Prahy do New Yorku na začátku příštího roku
26.4.2024

Letenky z Prahy do New Yorku na začátku příštího roku

od 9 056

O této nabídce

Chceš se podívat do oblíbeného New Yorku? V tom případě ti páteční odpoledne zpříjemní náš tip na levné letenky z Prahy do New Yorku. Díky aerolinkám Level a Vueling ulovíš zpáteční letenky na newyorské letiště JFK od báječných 9 056 Kč. Za tuto cenovku pořídíš odlet 16. a návrat 20. ledna, další termíny jsou k mání od ledna do března příštího roku. A přestupy? Vždy tě čeká jeden delší a jeden kratší přestup v nádherné Barceloně. Tak využij delší přestup v návštěvě města a zpříjemni si ho.

V ceně nejlevnějšího tarifu máš příruční zavazadlo o rozměrech do 56 × 45 × 25 cm. Odbavený bágl do 15 kg si přikoupíš za 84 € za směr. Bohužel občerstvení i nápoje jsou na palubě letů pouze za poplatek.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

New York si zamilujete

Nač cestovat napříč kontinenty po celé planetě, když stačí navštívit jediné město a v něm najít širý svět. New York to má všechno – Čínskou čtvrť i malou Itálii, multikulturní vibe, obchody, výborné restaurace, prvotřídní muzea i světové galerie, zeleň a klid Central Parku a vysokánskou Empire State Building. A sochu Svobody! Tak si dejte pár hotdogů a zapijte je litrem coly (vždyť na dovče siluetu nikdo neřeší), vyfoťte se na slavném Times Square a večer se zabavte představením na Broadwayi. New York vás chytne a už nikdy nepustí!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do Států si nezapomeňte vyřídit elektronickou registraci ESTA za 21 USD. Více se dočtete v našem průvodci. 

Náhled letenky z Prahy do New Yorku za 9 056 Kč

Letenky z Prahy do New Yorku na začátku příštího roku


Bude se hodit

Letiště Barcelona El Prat (BCN)

Letiště New York – John F. Kennedy (JFK)

Letiště Praha (PRG)

Level

Vueling

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)