Letenky z Mnichova na Aljašku během dubna a května
8.2.2024

Letenky z Mnichova na Aljašku během dubna a května

12 972

O této nabídce

Milovníky přírody jistě potěší náš dnešní tip, kterým jsou letenky z Mnichova na divokou Aljašku. Za prima cenu je nabízí aerolinky United Airlines a Lufthansa, a to 12 972 Kč. Za tuto cenu jsou dostupné termíny během dubna a května letošního roku, včetně májových státních svátků. Jako příkladový termín pro vás máme odlet 8. a návrat 19. května. Po cestě vás čeká jeden pohodový přestup v americkém Chicagu (ORD) a cílovým letištěm pro vás bude město Anchorage (ANC).

V ceně letenky máte přepravu dvou zavazadel zdarma, a to velkého kabinového o max. rozměrech 56 × 35 × 22 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi (malý batoh nebo kabelka). Pokud si s sebou chcete vzít odbavené zavazadlo do 23 kg, kupte si letenky v tarifu Economy, kdy vás vyjdou na 15 768 Kč.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: příruční zavazadlo o rozměrech 56 × 35 × 22 cm a osobní věc
  • Dostupnost: duben – květen 2024
  • Termíny:

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov.

Divoká Aljaška vás chytne a nepustí

Arktické léto na Aljašce je jedním dlouhým dnem. Jedním dlouhým dnem jak stvořeným pro dobrodružství! Toulejte se krajinou, zdolávejte hory. Pozorujte tlamy mohutných medvědů lapající po lososu. Obujte mačky a cepíny pevně sevřete ve svých dlaních, pokořte ledovec. Slovo epický zde získává úplně jiných rozměrů a významu. Není to scenérie pro křehké květinky, není to místo pro turisty rozmazlené luxusem. Aljašská příroda je ryzí, drsná, divoká, nepromíjející. Aljašská příroda je ale také spravedlivá a váš respekt a odhodlání odmění krásou, jakou jste ještě neviděli. Tak na co ještě čekáte?

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si pořádnou káru a vydejte se za dobrodružstvím. Najdete ji v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 2 226 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před odletem do Spojených států si nezapomeňte vyřídit elektronickou registraci ESTA. Očkování nebo negativní test již nejsou třeba. Aktuální opatření najdete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Náhled letenky z Mnichova na Aljašku za 12 972 Kč
Letenky z Mnichova na Aljašku během dubna a května

Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Lufthansa

United Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)