Letenky na karibský ostrov Roatán z Mnichova
20.1.2023

Letenky na karibský ostrov Roatán z Mnichova

11 943

O této nabídce

Co si takhle zaletět do Karibiku? Letenky na Roatán jsou teď v akci za 11 943 Kč! Do své exotické cílové destinace poletíte na křídlech amerických aerolinií United s odlety z Mnichova a přestupem v USA. V nabídce je několik termínů na zimní období od ledna do března tohoto roku, které nabízí dokonalý únik před mrazivým počasím do pásma tropů. Poletíte?

S sebou na palubu letadla si můžete vzít dvě kabinová zavazadla zdarma, větší podléhající limitu 56 x 35 x 22 cm a druhé limitu 43 x 25 x 22 cm. Přeprava odbaveného zavazadla podléhá poplatku ve výši 60 USD. Na palubě vás čeká nabídka teplého občerstvení a palubní zábava s nabídkou filmů, seriálů, hudby a her.

Podmínky pro cestování

Podmínky cestování na Roatán (Honduras)

Pro vstup na území Hondurasu a zároveň pro přestup v USA je nutné disponovat certifikátem o očkování proti nemoci COVID-19, pro přestup v USA je dále nutné disponovat elektronickou registrací ESTA. Více informací naleznete na našich stránkách Koronavirus v Hondurasu a Koronavirus v USA.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Akční letenky na Roatán

  • Rezervujte: jednoduše přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 2 ks kabinových zavazadel
  • Dostupnost: leden – březen 2023
  • Termíny: v našem kalendáři

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování na ostrově Roatán

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking nebo AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky na Roatán z Mnichova

Letenky na karibský ostrov Roatán z Mnichova

 


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

United Airlines

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)