Lednové letenky na Lanzarote z Vídně
6.1.2022

Lednové letenky na Lanzarote z Vídně

1 227

O této nabídce

V tomto týdnu vás doslova bombardujeme levnými letenkami na Kanárské ostrovy. Ale co naplat, takovým cenovkám se odolává jen velmi těžko a byl by hřích se s vámi nepodělit. Už jsme tu měli Fuerteventuru z Prahy za 3 288 Kč, Tenerife z Vídně za 1 061 Kč a dnes do sbírky přidáváme ostrov Lanzarote. Na křídlech aerolinky Ryanair si můžete na Lanzarote zaletět z Vídně během ledna za 1 227 Kč. K dispozici jsou celkem tři termíny, vždy s týdenním dobou pobytu (od soboty do soboty).

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 31. ledna 2022 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Cestovatelé jsou nově znovu zproštěni poplatku za změnu letenky (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více obnovení vstřícné změnové politiky aerolinky.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Před cestou do Španělska, vč. Kanárských ostrovů, z rizikových zemí (vč. ČR) je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Kanárské ostrovy momentálně spadají do tmavě červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Zaleťsi na Lanzarote

Lanzarote je jedním ze sedmi Kanárských ostrovů, ale spíše než africkou půdu připomíná měsíční krajinu. Zvlněná země je poseta stovkami živelných sopek, kráterů a trhlin. Tuhle tak trochu jinou krásu nejvíce oceníte v národním parku Timanfaya, kde úplně cítíte tu energii, jak tam kdysi protékala masa žhavé lávy. Vydejte se pod zem, do jeskyní Jameos del Aqua, žasněte nad jejich nádherou. Jeskyně jsou impozantní nejen po vizuální, ale i akustické stránce, pořádají se zde koncerty vážné hudby. V zimních měsících je pobřeží opuštěné a studená voda Atlantiku omývá prázdné pláže. Lanzarote má zvláštní atmosféru, která vás očaruje.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Stejně jako na kterémkoliv jiném ostrově z Kanárského souostroví se vám i na Lanzarote bude hodit vlastní auťák. Díky němu prozkoumáte každé zákoutí ostrova a stanete se naprosto flexibilními. Mrkněte se proto do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech a jejich cenách. V příkladovém termínu vás týdenní pronájem malého auťáku vyjde na cca 4 tisíce Kč.

Náhled letenky z Vídně na Lanzarote za 1 227 Kč

Lednové letenky na Lanzarote z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)