Lednová Fuerteventura přímým letem z Prahy
3.1.2022

Lednová Fuerteventura přímým letem z Prahy

3 288

O této nabídce

Přestože se zima nyní o slovo příliš nehlásí, odletět v lednu do teplejších krajin není nikdy špatným nápadem. Využijte proto stále dostupných letenek aerolinky Eurowings na Kanárské ostrovy, konkrétně na Fuerteventuru. Z Prahy se na ostrov Fuerteventura dostanete za krásnou cenu 3 288 Kč, přičemž na výběr máte rovnou ze trojice termínů v druhé polovině ledna (resp. na začátku února). Vždy se jedná o týdenní pobyt od neděle do neděle a těšit se můžete na přímé lety.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Před cestou do Španělska, vč. Kanárských ostrovů, z rizikových zemí (vč. ČR) je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Kanárské ostrovy momentálně spadají do tmavě červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Ideálním parťákem v poznávání ostrova Fuerteventura bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Poptávka bohužel momentálně převyšuje nabídku a ceny auťáků tomu odpovídají. Týdenní pronájem malého vozu vás v příkladovém termínu vyjde na cca 800 Kč/den.

Náhled letenky z Prahy na Fuerteventuru za 3 288 Kč

Lednová Fuerteventura přímým letem z Prahy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Eurowings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)