Kanárské ostrovy – Tenerife z Vídně na začátku jara
5.1.2022

Kanárské ostrovy – Tenerife z Vídně na začátku jara

1 061

O této nabídce

Kanárské ostrovy se bezpochyby řadí dlouhodobě nejoblíbenější destinace pro dovolenou v zimních měsících. Letošní zimní sezona pak není výjimkou, a proto vás pravidelně zásobujeme zajímavými tipy na letenky s cílem právě na Kanárech. V pondělí jsme vám přinesli tip na Fuerteventuru z Prahy za 3 288 Kč, dnes pokračujeme největším ostrovem z Kanárského souostroví. Na Tenerife si zaletíte z Vídně na křídlech letecké společnosti Wizz Air na skvělou cenu 1 061 Kč. Aktuálně nejlevnější letenky pořídíte na začátku jara, tj. v závěru března (viz příkladový termín) nebo poté během dubna.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Před cestou do Španělska, vč. Kanárských ostrovů, z rizikových zemí (vč. ČR) je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Kanárské ostrovy momentálně spadají do tmavě červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Zaleťsi na Tenerife z Vídně

Tenerife není jen plážovou destinací, přestože pláže má dlouhé, čisté a nádherné. Tenerife má také hory a útesy a výborné restaurace, delfíny, velryby a zábavní parky. Pojďme je spolu poznat. Jungle park je zoologickou zahradou laděnou do tropického stylu, Jardín Botánico dává na odiv 3000 exotických rostlin. Siam park s thajskou tématikou je vodním rájem s nepřeberným množstvím klouzaček, tobogánů, bazénů a s divokou řekou, která vás sveze skrze pestrobarevné akvárium. Tenerife se pyšní také horou Mount Teide s úžasnými výhledy, a delfíny, které můžete pozorovat v přilehlých vodách oceánu. Den zakončete v michelinské restauraci M.B. (Martín Berasategui) a pozorováním hvězdné oblohy, protože Tenerife nabízí jedny z těch nejúchvatnějších pohledů na ni.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Ideálním parťákem v poznávání ostrova Tenerife bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Vzhledem k vyšší poptávce je ovšem nutné počítat s lehce nadsazenými cenami. Pronájem menšího vozu vyjde v příkladovém termínu na cca 5 tisíc Kč.

Náhled letenky z Vídně na Tenerife za 1 061 Kč

Kanárské ostrovy – Tenerife z Vídně na začátku jara


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)