Las Vegas z Mnichova na příští rok
14.11.2023

Las Vegas z Mnichova na příští rok

10 474

O této nabídce

Město hříchů je skvělým místem nejen pro milovníky hazardu, ale také skvělým výchozím bodem pro průzkum dechberoucí přírody na západě USA. Do Las Vegas si zaletíte z Mnichova na křídlech aerolinek American Airlines a British Airways, a to za 10 474 Kč. Za tuto cenovku vás čekají 2 přestupy na území USA a v Londýně (LHR). Pokud preferujete pouze jeden přestup, za zpáteční letenku zaplatíte 10 969 Kč. Termíny jsou dostupné od ledna do června 2024, například od 5. do 19. března. 

V ceně letenky máte kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 56 × 36 × 23 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Odbavené zavazadlo do 23 kg si přikoupíte za 70 € v jednom směru. Během zaoceánského letu se bude podávat teplé občerstvení a nápoje.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov.

Město hříchů nikdy nespí

Vegas je divoké! Vysaje vás i rozzáří zároveň! Nejde tu jen o hazard, pařby, umělé Benátky, tančící fontánu Bellagio a probdělé noci. Když se vám podaří neprohrát kalhoty v kasínu, zakružte si v největším ruském kole na světě a navštivte úžasné „pohřebiště“ doslouživších, avšak stále svítících, neonů v poušti. Cestou tam nevynechejte návštěvu slavné televizní zastavárny Gold and Silver a cestou zpět Fremont Street, kde potkáte skvělé umělce i úplné šílence pod jednou střechou. Až se ohlásí hlad – hledejte Secret pizzu – podnik, který není nijak označen, a denně ho tu hledají stovky hladových turistů, často marně. Vy ale budete mít určitě kliku!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si auto a projeďte ty nejkrásnější národní parky, které Spojené státy nabízí. Perfektní káru najdete v naší autopůjčovně, kde vás půjčovné vyjde od 1 227 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Pro vstup do USA potřebujete mít elektronickou registraci ESTA, kterou si vyřídíte online. Další podmínky již nejsou nutné. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Náhled letenky z Mnichova do Las Vegas za 10 474 Kč
Las Vegas z Mnichova na příští rok


Bude se hodit

Letiště Londýn Heathrow (LHR)

Letiště Mnichov (MUC)

American Airlines

British Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)