Krásy podzimní a zimní Sicílie z Prahy
20.9.2022

Krásy podzimní a zimní Sicílie z Prahy

718

O této nabídce

Do střední Evropy už pomalu přichází zima a my přemýšlíme, jak se v nastávajících měsících zahřát. Co si takhle zaletět za teplem italské Sicílie poznávat památky, kopcovitou krajinu a ochutnávat lahodné italské víno a jídlo? Letenky přímo z Prahy do Katánie na řadu podzimních a zimních termínů od října až do února příštího roku vychází s aeroliniemi Wizz Air pod tisícikorunu. Několik posledních termínů, například 6. – 13. prosince, stojí dokonce jen 718 Kč. Tak co, poletíte s námi?

V ceně letenky je malé příruční zavazadlo o rozměrech do 40 × 30 × 20 cm a hmotnosti 10 kg. Přepravu většího příručního zavazadla lze zakoupit za poplatek od 10 EUR a přepravu odbaveného zavazadla o hmotnosti až 20 kg za poplatek od 15 EUR. Na nejnižší ceny letenek dosáhnete se členstvím ve věrnostním programu Wizz Air Discount Club. Členství se vyplatí již při dvou zpátečních letech ročně, anebo jednom zpátečním letu při alespoň dvou cestujících. Po zakoupení členství budete moci létat za akční ceny po celý zbytek roku.

Nádherná Sicílie v zimě a na podzim

Sicílie mimo léto je slunná i větrná, ale stále chutná. V ulicích barevných městeček se prodávají ručně vyráběné těstoviny a čerstvé ryby, kolem to voní po pomerančích. Díky teplému vzduchu z Afriky tam panuje příjemné klima, jen občas prostřídané nespoutaným sciroccem přinášejícím silné bouřky. Mezitím co na hřebenech pohoří Madonie leží sněhová pokrývka a na Etně se lyžuje, dole na písečných plážích je příjemných 20 stupňů a Jónské, Tyrhénské i Středozemní moře láká svou průzračnou vodou otužilce ke koupání. Turistů je tu od podzimu do jara pomálu a tak je tohle období ideální na prozkoumávání památek a vykopávek i krásné přírody.

Podmínky pro cestování

Cestování na Sicílii

Pro vstup na území Itálie není v souvislosti s epidemií COVID-19 nutné splňovat žádné podmínky. Další detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce Koronavirus v Itálii.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Levné letenky na Sicílii

…a mnoho dalších termínů

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování na Sicílii

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna na Sicílii

Poznejte krásnou krajinu Sicílie po vlastní ose – ze sedadla pronajatého automobilu. Na nejnižší ceny pronájmu dosáhnete v naší autopůjčovně.

Náhled levné letenky na Sicílii z Prahy

Krásy podzimní a zimní Sicílie z Prahy

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)